2737
2739
عنوان

جشن ها و مراسم نی نی های دی و بهمن 90

| مشاهده متن کامل بحث + 178539 بازدید | 4253 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گزینه ها:
1- خانه کودک و تماشا تو شهرک غرب
2- شهر بازی ستاره ها بلوار فردوس
3- سرزمین عجایب
4- هپی هاوس اقدسیه http://happyhouse.ir/birthday.html
5- کیدز لند نیاوران
6- کافه کودک شازده کوچولو ولیعصر
7- برج میلاد
8- رستوران زنجیره ای کودک و خانواده فینگیلی جنت آباد
9- باشگاه کودکان kids club مجموعه ورزشی انقلاب ، باشگاه کودکان
10- پلی هوس فرشته
11- پالیم http://www.palim.ir
.. سالن اجتماعات یک مجتمع

کم کم اطلاعات و تکمیل کنیم
2731

1- خانه کودک و تماشا

جای پارک نداره محیطش هم کوچیکه و وسایل بازیش هم به اندازه 20 تا بچه نیست

فکر میکنم
موزیک : 200000
فیلمبردار: 300000

22 تومن بدون منوی شام . اگه یه شام سبک هم بگیریم فکر میکنم حدود 32 بشه

همراه نفری 10 هزار تومان

3- سرزمین عجایب

پکیج 32900: 3 ساعت سالن باموزیک و نمایش +1 ساعت بازی تو شهر بازی + کیک تولد + یه مینی پیتزا برای شام برای بچه ها+ 1 نفر همراه رایگان
پکیج 22900: 3 ساعت سالن بدون موزیک و نمایش و کیک + 1 ساعت شهز بازی

به ازای هرنفر هم همراه 1400 تومن اضافه تر + اینکه شام بزرگتر ها باز به عهده خودشونه پیتزا 3700 ساندویچ 4000 تومن که با منوی 1 میشه حدود 40 تومن

فیلمبرداری: از 215 شروع میشه

تعداد: حداقل باید 15 نفر باشه

4- هپی هوس

پکیج 300000تومان : پذیرائی از 20 کودک ( برگزاری 3 ساعت مراسم تولد کودک، با امکاناتی از قبیل :کارت دعوت از میهمانان - شام - میان وعده چیپس و پاپ کورن و آبمیوه" - موزیک زنده با اجرای برنامه های شاد توسط مجری کودک و همچنین برگزاری مسابقات و بازیهای گروهی
شامل دو بخش مجزا و مشرف به یکدیگر ، متشکل از سالن بازی "شامل اسباب بازی های متنوع" با تزئینات مختص تولد و سالنی مشرف به قسمت بازی کودکان که جهت پذیرایی از میهمانان بزرگتر)

جزئیات: ورودی حداقل 10 کودک به مبلغ10000 تومان می باشد .
میهمانان بزرگتر به تعداد کودکان بعلاوه 4 نفر، ورودی پرداخت نمی نمایند .
و چنانچه تعداد آنها بیشتر از این میزان باشد مبلغ ورودیه بزرگتر اضافه، 3000 تومان می باشد .
مبلغ ورودی جهت برخورداری امکاناتی از قبیل: کارت دعوت ازمیهمانان ?اجرای ? ساعت مراسم تولد بهمراه استفاده
از سالن بازی سر باز و سرپوشیده و پذیرائی میان وعده : چبپس و پاپ کورن و آبمیوه از کودکان و سرو متناوب چای
در طول زمان مراسم ? برای میهمانان بزرگتر وهمچنین اجرای مراسم تولد و مسابقات و بازیهای گروهی متنوع ?خواهد بود .

10- پلی هوس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس
مرسی هستی جان از اطلاعاتت ..... به نظر من بچه های ما چون کوچک هستن پس شعبده بازی و نمایش و اینا رو متوجه نمیشن .. همینطور نقاشی صورت . به نظر من پکیج 32900 سرزمین عجایب مناسب باشه ....... باز هر کی نظرش رو بگه تا جمع بندی کنیم .....
بچه های دی ماه 89 امسال تصمیم دارن همین پکیج رو بگیرن ...... من ازشون میپرسم چکار کردن و خبرش رو میدم .... اونا پارسال هم دسته جمعی گرفتن و خیلی راضی بودن
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.
2740
ستی جون من مینا هستم مامان هستی.
باید تعداد بچه ها مشخص بشه.
به نظر من هم بچه ها الان کوچیکن و نباید خستشون کنیم. شعبده بازی و نمایش و باهات موافبم که براشون زوده
من اینطوری که فهمیدم محیط سرزمین عجایب شلوغه. ممکنه بچه هااز صدای دستگاه ها بترسند.
بچه ها منم شدیدا پایه تولد دسته جمعی هستم .... هر کمکی و کاری هم به عهدم بزارین به خاطر اینکه بتونیم برگزار کنیم انجام می دم ....

من و اریو پایه ایم حسابی ................................. تو رو خدا این یکی رو بهم نزنید ... بعد از یک سال و نه ماه یه بار همدیگرو ببینیم و یه عکس دسته جمعی بندازیم با بچه ها حداقل بعدا به نی نی ها نشونشون بدیم !!!!!
قصه گو نیستم اما هزار ویک شب چشمانت شهرزادم می کند...
2706