2737
2734
سلام من تا یک یا دو هفته آینده زایمان میکنم و کارمند هستم با بیمه تامین اجتماعی ,میشه راهنماییم کنید که برامرخصی زایمان باید چکار کنم؟ چه مدارکی رو کجا ببرم؟ ممنون
عزیزم من 3 سال پیش زایمان کردم
دقیق یادم نیست اما خوب خیلی سخت نیست مراحلش از پزشکتون بعد از عمل حتما برگه زایمان و 6 ماه مرخصی زایمان رو بگیرید
اداره بیمتون رو زایمان بزنه و نباید رد کنه براتون
یه فرم از خوده تامین اجتماعی بهتون می دن که اونو محل کارتون براتون تکمیل می کنه و می برید
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
به سلامتی. برای مرخصی فقط ادارتون باید یه تو لیست بیمه برای تامین اجتماعی برای شما جلوی اسمتون بزنه مرخصی زایمان. اونا خودشون بیمه رو رد میکنن. از دکترت هم یه نامه باید بگیری که تاری زامیانت رو تایید کرده باشه و برات 6 ماه مرخصی نوشته باشه( البته الان 9 ماه شده). بعد که زایمان کردی پروندت رو از بیمارستان میگیریف یه نامه از اداره میگیری و با نامه دکترت میری بیمه برای حقوقت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
توضیحات کامل بود
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
سلام مامان نازگل جان
به سلامتی ان شاالله
من تازه از مرخصی برگشتم( 3 ماه)
شعبه تامین اجتماعی ما بوسف آباد بود
از طرف سازمان ما کاری نکردم اینا خودشون لیست بیمه رو فرستادن. بعد از زایمان از دکتر معالجت یه برگه زایمان و استفاده از مرخصی رو بگیر. بعد یه برگه شیردهی برای بچه از پزشک اطفال، یک حساب همراه بانک رفاه هم باز کردم بعد کارا رو انجام دادم 20 روز بعد پول به حساب بود الته 60 درصد حقوقو
CafeMom Tickers
2740