2737
2739
عنوان

شادانلو، کاشانی زاده یا نبوی

1131 بازدید | 17 پست
می خوام برای اقدامات قبل از باردای برم دکتر، از بین این سه تا می خوام انتخاب کنم ولی موندم چی کار کنم، لطفاً اگه نظری دارید بگید.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
فقط شادانلووووو
ویزیتش 16000 تومانه و هزینه زایمان بستگی به بیمه خودتون داره میتونه 5 میلیون باشه و میتونه زیر 1 میلیون باشه. یه بار که بری متوجه میشی چرا بچه ها اینقدر دوسشون دارن خیلی ماه و مهربونه و با حوصلس
2738
سلام
منم پیش دکتر شادانلو میرم
دکتر خوبیه، الکی آدموو نگران نمیکنه و الکی هم دارو نمینویسه و داروهایی هم که مینویسه ارزونه. هر وقت هم زنگ بزنی وقت میده.البته هزینه زایمان توی تهران کلینیک گرونه طبیعی 3 تومن و سزارین 5 تومن.باید ببینی بیمه تکمیلیت با بیمارستان قرارداد داره یا نه.
من قبلا پیش دکتر حمیده شبگرد مقدم میرفتم اونم دکتر خوبیه اما داروهاش گرون بودن و آزمایشگاه و سونویی که خودش میگفت بایستی میرفتی.
سنا جون دوست من تو بیمارستان ایرانشهر با خانم دکتر کاشانی زاده بود ... گفت بیمارستان کیان هم ایشون هستن.... دوستم هیچ بیمه ای نداشت گفت کل هزینه ام شد 3 ملیون تومن... ولی واقعا کارشون خوب بود... دوستم از همون فردای عملش راحت راه میرفت و 10 روز بعد عمل که من دیدمش همه کارای نی نی و خونشو خودش راحت انجام میداد
2706