2737
2734

حمید دوست پسر سابقم بود این اشغال پست به خاطر برادر بدرد نخورش قید من زد اونم یک ماه تمام ازش متنفرم وقتی هم کات کردم هر روز میاد. ماشین آشغالیش میزاره در مغازه ما الان پنج دقیقه پیش اومد در مغازه ما ازش بیزارم بهم گفت چرا از من فرار می‌کنی ؟ گفتم به خاطر برادرت قید من زدی چجوری روت میشه بیای تو مغازه ما برو بیرون گفت بیا دو دقیقه باهام چشم تو چشم شو تا برم منم رفتم پشت مغازمون قایم شدم گفتم برو بیرون نمیخام ببینمت تا بالاخره رفت بیرون 

امان از روزی که گدا معتبر شود   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ای بابا چه پرروعه خدا بدادت برسه😕

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»
2740

خیلی داغون بود واقعا چطوری اینهمه باهاش ادامه دادی 

هیچ ویژگی مثبتی نداشت 

ورژن کامل برای بدبختی یه دختر بود 

اینبار اومد زل بزن تو چشماش بگو تو زندگیم از هیچکس به اندازه تو متنفر نبوده و نیستم لطفا دیگه اینجا نیا وگرنه زنگ میزنم به پلیس 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
خیلی داغون بود واقعا چطوری اینهمه باهاش ادامه دادی  هیچ ویژگی مثبتی نداشت  ورژن کامل برا ...

آرامش خودتو حفظ کن😂

ما سرانجام شبی،مست و مدهوش و کمی ژولیده،با بدن های به خون غلطیده ،بر مزار نجس و نحس شما میرقصیم...!
2706