2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما پارسال یه ماشین شارژی به دخترمون کادو دادیم اما خیلی تو خونه های آپارتمانی کاربرد نداره . امسال میخوایم پول بریزیم به حسابش اما میخوایم یه چیزی سر سفره هفت سین داشته باشه .
2742
من میخوام یک عروسک خرگوشی بگیرم به مناسبت سال خرگوش که براش یادگاری بمونه
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اماااا همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند
2738
من دارم براش تقویم طراحی میکنم با اینکه اصصصصصصصلا وارد نیستم اما تما سعیم رو کردم و چیز بدی هم نشده و همین رو به عنوان عیدیش میدم ...کلی زحمت کشیدم و هنر مامانیشه ! به نظرم ارزش معنویش زیاده و یادگاری میمونه
والا من که دیگه نمیدونستم چی بخرم . هر مدل اسباب بازی که بگی داره آخه . ما هم 100 تومن انداختیم که تو قلک بزرگ سفالی که از شمال براش خریدیم .
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد