2752
2734

یکی از فامیلامون توی کماست بنده ی خدا دکتراهم ازش قطع امید کردن بعد یکی از بستگانمون  خواب دیده که اون بیمارمون رو از زیر قرآن رد کردیم 

تعبیرش چیه؟

اگه امضامو میبینی ممنون میشم برای حاجتم یه صلوات بفرستی :)🌱!

انشالله که شفا بگیره

به امید خدا در تکاپوی تبدیل شدن به بهترین خودم در هر بعدی از زندگیم هستم ✨💖 در حال نوشتن اهدافمم و نظم دادن به برنامه ریزی هام ✨ من آدم با اراده و اکتیوی هستم که سراسر عشق زندگی دارم💖✨خدایا مسجود درگاهت هستم ، داده ات نعمت نداده ات حکمت ، بخاطر همه ی نعمت های داده و نداده ات صد هزار مرتبه شکرت 🙏✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بابام تعبیر خواب بلده تعبییر خواب هاش هم همیشه درست و دقیق بوده   خلاصه الان خوابه بزار بیدار ...

مرسی از محبتت عزیزدلم خدا خیرت بده♥️😘

بابام‌ میگه‌ تعبییرش این هس که‌ می‌میره‌‌ البته‌ خدا‌ نکنه‌ انشاالله هم‌ تعبییر‌ خوابش‌ اشتباه‌ باشه ...

سلا قوربونت برم 

بله گلم امروز تشیع جنازش بود به رحمت خدا رفت😔

میشه لطفا براش یه فاحهه بخونید؟

2740
بابام تعبیر خواب بلده تعبییر خواب هاش هم همیشه درست و دقیق بوده   خلاصه الان خوابه بزار بیدار ...

عزیزم میشه ازبابات تعبیر خپاب منو هم بپرسی 

خواب دیدم که مادربزرگم به بچه داییم شیر میداد منم باتعجب بهش گفتم واا ننه مگه تو شیر داری؟ اونم گفت اره ببین سینشو از دهن بچه کشید بیرون تا ی متر انورتر بافشار شیر میریخت

مادربزرگم درقید حیات هستن بچه داییم هم 6 ماهشه

سلا قوربونت برم  بله گلم امروز تشیع جنازش بود به رحمت خدا رفت😔 میشه لطفا براش یه فاحهه بخونی ...

ایشالله غم آخرت باشه عزیزم‌ 🖤

اره عزیزم قرائت کردم روحش قرین‌ الهی‌ باشه

ایشالله غم آخرت باشه عزیزم‌ 🖤 اره عزیزم قرائت کردم روحش قرین‌ الهی‌ باشه

ممنونم عزیزدلم 

محبت کردی مهربونم خیر ببینی♥️♥️

عزیزم میشه ازبابات تعبیر خپاب منو هم بپرسی  خواب دیدم که مادربزرگم به بچه داییم شیر میداد منم ...

میگه‌ مال‌ و‌ ثروت خوبی به‌ خانواده‌ اون طفلی‌ که‌ شیر می‌خورده میرسه حالا‌ یا‌ از‌ سمت‌ مادربزرگتون‌ دایی‌ شما‌ صاحب‌ مالی‌ میشن‌ یا‌ از‌ یه‌ جا دیگه