2737
2734
من الان باردارم ..میخواستم امروز پوشک بگیرم...ولی نمیدونم جلد زردش یعنی 3 -6 کیلو چند ماه میشه مصرف کرد؟؟؟یعنی از چند ماه تا چند ماهگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟همینطور510کیلوش؟؟؟؟؟؟؟؟
نمیخام زیاد بگیرم بعد بمونه و بهش کوچیکشه؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مای بی بی ممتاز تازگی استفاده میکنم به نظر من که خوبه البته برای سایز 3 و 4 داره سایز کوچیکش معمولیه من الان برای نی نی خودم که خرداد دنیا میاد میخوام مرسی بخرم به نظرم خوبه و 3 تا 6 رو میشه فکر کنم تا 5 کیلو استفاده کرد سلیز مرسی رو من دیدم خوبه نه کوچیکه نه بزرگ

2742
مارک های مختلف با هم تو سایز متفاوتن..مثلا جوی فول 4-9 کیلو بزرگتر از مولفیکس همین سایزه...یه نکته دیگه اینکه پوشک ها معمولا زودتر از اون سایزی که روشون نوشته برا نینی ها تنگ میشن...مثلا الان پوشک 4-9 کیلو مولفیکس برا دختر 7 کیلویی من تنگه .....من تا حالا مای بیبی استفاده نکردم و نمیتونم در این زمینه راهنمائیت کنم..ولی دختر من موقع تولد 3300 بود و تو 3 ماهگی 6 کیلو...یعنی 3-6 کیلویی که گفتی برا دخترم 3 ماه طول کشید...ولی اگه میخوای پوشک بخری دو ماه حساب کن...ما قبل تولد نینی کلی پوشک مولفیکس خریدیم که خیلی به دردمون خورد...هنوز هم دارم از همون خرید قبلیم استفاده میکنم..ولی خوب شانسیه دیگه..اگه نینی حساسیت بده کلی پوشک میمونه رو دستت!!!مثلا من جوی فول 50 تایی خریدم که الان میبینم نینیم حساسیت داره و نمیدونم باهاشون چیکار کنم!!!

مولفیکس وقتی من خریدم 3300 بود..الان 7 تومنه!!!!!!!!!!!!!!