2737
2734
من ازمایش GCT=166 بود بعدش ازمایش سه ساعته دادم که نتیجه اش اینجوری بود 95و186و157و104 که طبق رنج نرمال سه موردش بالاتر از طبیعی بود توی هرجا سرچ کردم اگه دو مورد بالا باشه دیابت بارداری محرزه اما دکتر میگه مشکلی نداری ممکنه بهم بگین شما ازمایشتون چند بوده که براتون تشخیص دیابت دادن
خدایا شکرت که پسر آسمونی منو برگردوندی خوش اومدی عسلم تولدت مبارک
دوست عزیز مال من بیشتر بود در حد 230 و 240 دکتر بهم گفت فقط توی غذا مراعات کنم و مال شما که اصلا نگران کننده هم نیست ولی حواست باشه که بالا نره یعنی شما هم لب مرز هستی..ودر ضمن میتونی توی گوگل سرچ کنی که ببینی آزمایش گلوکز بارداری چقدر باید باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مال من ناشتا 92 که نرمالش 65 تا 115 هست، 1 ساعت بعد 190 که نرمالش تا 195 بود، 2 ساعت بعد 114 که نرمالش تا 140 هست و 3 ساعت بعد 109 که نرمالش تا 125 هست، که نتیجه 1 ساعت بعدم لب مرزی بود بهم رژیم غذایی دادن
ممنون ازهمه دوستای خوبم
من توی گوگل هم سرچ کردم ومقادیر نرمالش 95 و180و160و140 بود که مال من دو موردش طبق اون بالاتره
من کلا زیاد اهل شیرینی وپرخوری هم نیستم دارم رعایت میکنم که کمتر شیرینی بخورم ومواد نشاسته ای .
ممکنه بگین شما که رزیم غذایی براتون تجویز کردن چقدر بعد از رژیم غذایی مجددا قندتونو کنترل کردین؟
ازمایشی که بعد از رزیم دادین قند ناشتا بود یا اینکه مجدد تست تحمل گلوکز دادین؟
من توی خونه دستگاه گلوکومتر دارم ومیتونم کنترل کنم اما نمیدونم چند وقت بعد باید کنترل کنم ممنون میشم راهنماییم کنین
خدایا شکرت که پسر آسمونی منو برگردوندی خوش اومدی عسلم تولدت مبارک
سلام عزیزم
من تو دوران بارداری چون سابقه دیابت تو خونواده داریم مجبور شدم 5 بار ازمایش قند بدم
تو جی تی تی اگه 2 تا از موارد از حد نرمال بالاتر باشه دیابت بارداری هست
من تو اون چند بار که دادم ازمایش تو ماه 8 فقط یکی از موارد بیشتر از حد نرمال بود که گفتن نیازی به رزیم نیست ب
نظر من دکترت عوض کن
آدما مثل عکس هستن ؛
زیادی که بزرگشون کنی ،
کیفیتشون میاد پایین .
2738
خب چیکار کنبم حالا🤣😂😂😎😎❤❤❤❤عاشقتم بخدا ...خیلی خوبی😎😎😂😂😂❤❤❤

هیچ همین جا می‌مونیم 😎😂😂😂❤️

فداتم عشقمی 😍😈😎💋

قنبر نگا به سن و سالت کن خجالت بکش 😍😁😂😂✌️❤️ . ⟨چالش حرف ناشناسم♡⟩https://harfeto.timefriend.net/16404528670076
2706