2737
2734
عنوان

دندان پزشک متخصص اطفال

5346 بازدید | 9 پست
من پسرم 25 ماهشه میخوام برای چکاب ببرمش دندانپزشک خوب چون روی یکی از دندونای باش یک خال قهوه ای ایجاد شده که خیلی نگرانم کرده من سمت غرب یا ونک وگاندی اگه کسی بچه اش را برده باشه لطفا راهنمایی کنید من نمیدونم اگه پوسیدگی باشه دکتر چه کار میتونه بکنه اخه پسرم نمیگذاره حتمی من دهنش را باز کنم و ببینه
هانیه جون سلام من دخترم رو پیش دکتر یحیی برادران نخجوانی میبرم ایشون جزو یکی از بهترین دندان
پزشکان کودک هست عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران هم هست 2 تا هم مطب داره یکیش تو فاطمی تقاطع حجاب روبروی هتل لاله است یکی دیگه هم تو آفریقا بلوار ستاری من هر دو تا مطبش رو رفتم کارش خوبه ارتباط خوبی هم با بچه ها برقرار میکنه من که هر 4 ماه دخترم رو واسه فلورایدتراپی میبرم پیشش شماره مطبش 88785966و 88796624 در ضمن نگران هم نباش عزیزم بعضی از پوسیدگیها اگه عمیق نباشن نیاز به پر کردن ندارن منم برای اولین بار که دخترم رو بردم به خاطر چند تا لک قهوه ای که رو دندونش بود بردم همش فکر میکردم الان میگه باید پر بشه ولی خوشبختانه گفت الان نیاز به هیچ کاری نداره ولی باید مرتب فلورایدتراپی انجام بشه
موفق باشی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانا اگه دنبال یک جای مرتب با قیمت مناسبید این کلینیک تخصصی دندانپزشکی کودکان را پیشنهاد می کنم مرکز دندانپزشکی لبخند کودک من - بچه من خیلی ناسازگار بود ده جا بردم قبول نکردن یکی از مامانا به من معرفی کرد مطبش شهر بازی بود دکتر لیلا کرایه چیان متخصص دندانپزشکی کودکان ، رو بچه ام کارکرد با شعر و آواز و خیلی با حوصله رو دخترم کار کرد و کارش هم عالی است من دخترم را بردم خیلی خیلی راضی بودم الان فقط دخترم پیش خانم دکتر می ره و اصلا نمی ترسه . بعد به خواهر زاده هام وبرادر زاده هام همه اونجا رفتند و راضی بودند پنج شنبه ها فقط بیهوشی روی بچه های استثنایی و خیلی ناسازگار انجام میده محیطش شاد و آخرش جایزه هم به دخترم داد مهمتر اینکه تعرفه اش فوق العاده مناسبه . شماره اش 77135269 هست نزدیک مترو سرسبز . اسم مرکز را تو گوگل سرچ کنید راحت پیداش می کنید
2742

به نظر من برای بچه ها فقط باید برن پیش دندانپزشک اطفال
بچه خواهر من 2 جا رفت واسه ارتودنسی دندوناش اینقدر این بچه رو اذیت کردن
تا خودم سرچ زدم  دندانپزشک اطفال پیدا کردم  بردمش پیش دکتر هلن جوانمرد واقعا کارش عالیه
یعنی میشه گفت حرفه ای در این زمینه ما که خیلی راصی بودیم
بچتون رو پیش هرکسی نبرین
شماره تلفن مطبش   8869987  

http://drjavanmard.com/

دندانپزشک بد و بی انصاف می خواین #دکترمهدی_سمیعی‍ با دو تا مطب در دولت و تخت طاووس: بدون نگاه کردن به عکس دندونتونو باز میکنه  و پول میگیره!

یه دکتر بد دیگه م دکتر امیر رضا کبیری جنت آباد! اما مهدی سمیعی بدترین دکتر بوده دو تا دندونامو گند زده   خدا ازش نگذره

2738

من پسرمو پیش خانوم دکتر آزاده فاضل می برم  عااااالیه. بچه من عاشقش شده همش به یاد اون مسواک میزنه و سر و دست می شکنه بره پیشش. کلا خیلی هوای بچه رو داره و از نظر روانشناسی کارش درسته.