2737
2734
دوستای خوبم من تهران نیستم و همسرم رفته تهران برای خرید سرویس کالسکه و کریر و صندلی غذا و روروئک و.....لطفا راهنماییم کنید....خیلی سر در گم هستیم...هر فروشنده ای یه مارک رو پیشنهاد داده.....قیمتش زیاد مهم نیست...بیشتر سبکی کالسکه و راحتی بچه مهمه.........مرسی دوستای خوبم
من خودم مک لارن گرفتم .خیلی خیلی سبکه. کالسکه اش هم از همون بدو تولد می شه استفاده کرد.

اکثر کالسکه ها رو از همون ابتدا نمی شه استفاده کرد چون کاملاً به حالت خوابیده در نمیان... به همسرت بگو این و در نظر بگیره هر مارکی که می خواد بگیره.

اگه خواستی آدرسش توی تیراژه. طبقه همکف.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مامان نیکا جون من هم شهرستانم برای خرید وسایل دخترم رفتم تهران
از راهنماییهای بچه های نی نی سایت خیلی استفاده کردم
کالسکه مک لارن نمایندگی: طبقه همکف تیراژه ( بزرگراه اشرفی اصفهانی )
روروئک و صندلی غذا چیکو ( شک نکن )، خ بهار فکر کنم فروشگاه هیاهو بود ( پخش چیکو هست )
اینها رو من با کلی تحقیق تصمیم گرفتم و خریدم و خیلی راضیم
کریر هم از همون مک لارن به نام نانیا گرفتم
قیمت و سبکیش عالیه ولی بیس نداره
به نظر من حتماً یه مارک بیس دار بخر

البته تو کالسکه و کریر مارک ماکسی کوزی شیکتر از همه هست و گرون!! ولی سبک نیست و چرخهای بزرگی هم داره
در هر صورت نمایندگی اون هم تو خ بهار مغازه های بهار شمالی هست فروشگاه نی نی ما

2740
والا مال من که اینطوری بود شاید من درست استفاده نکردم . ولی دیگه دسته ش قفل نمیشه . یعنی وقتی جمعش میکنم نمیشه از دسته بگیرمش و باز میشه . ولی باز و بسته کردنش خیلی راحته . همه جا هم جاش میشه .
2706