2733
2739
عنوان

فروش طلا

2717 بازدید | 30 پست
سلام
من یه سری طلا دارم که الان عکسشونو ندارم اما لیستشونو می زارم و قیمت هم چون واقعا نو نو هستن گرمی 4000 تومن بالای قیمت خام میدم
یه سرویس دارم که بدون نگینه ولی تراش داره که تو نور نگین دار به نظظر میاد و وزنش هم جدود 68 گرمه
سه تا انگشتر طلا سفید که دوتاش از اون مدلاییه که یه تک نگین می خوره روش ( البته نگین هاش رو درآوردم) و یکیش هم کوچیکه اما خیلی تو پره و اونم روش نگین می خوره که نگین هاش در آورده شده. وزن انگتر ها رو ندارم
5 تا النگوی ظریف دارم دوتاش سفیده و سه تاش زرد اینا رو هم وزن جداشونو ندارم
یه گوشواره حلقه ای متوسط هم دارم که حدود 3 گرمه
اما وزن همه طلاهام با هم 117 گرمه
یه تمام سکه 84
دو تا ربع سکه 83
یه ربع سکه 86
یه نیم سکه 84

گوشیم الان ریست شد و همه عکسا پاک شدن

فردا صبح همه عکسا رو میزارم
هر کسی هم همه رو با هم بخواد یه مقداری تخفیف میدم
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﻣﺜﻞ ﮔﻨﺪﻣﻨﺪ ، ﯾﻌﻨﯽ ﯾﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﺮﮐﺖ ﻭ ﻧﻌﻤﺖ ، ﻧﺒﻮﺩﻧﺸﺎﻥ ﻗﺤﻄﯽ ﻭ ﮔﺮﺳﻨﮕﯽ ﻭ ﻣﻦ ﭼﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻢ ﮐﻪ ﺯﺭﺩﯼ ﺧﻮﺷﻪ ﻫﺎﯼ ﮔﻨﺪﻡ ﺩﺭ ﺍﻃﺮﺍﻓﻢ ﻣﻮﺝ ﻣﯿﺰﻧﺪ
ساده ساده نیست یکمی روش تراش داره

عکسا رو صب فردا می تونم بزارم
باید برم خونه و دوباره عکس بگیرم
الان همه عکسا پاک شدن
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﻣﺜﻞ ﮔﻨﺪﻣﻨﺪ ، ﯾﻌﻨﯽ ﯾﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﺮﮐﺖ ﻭ ﻧﻌﻤﺖ ، ﻧﺒﻮﺩﻧﺸﺎﻥ ﻗﺤﻄﯽ ﻭ ﮔﺮﺳﻨﮕﯽ ﻭ ﻣﻦ ﭼﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻢ ﮐﻪ ﺯﺭﺩﯼ ﺧﻮﺷﻪ ﻫﺎﯼ ﮔﻨﺪﻡ ﺩﺭ ﺍﻃﺮﺍﻓﻢ ﻣﻮﺝ ﻣﯿﺰﻧﺪ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

alngoat hame bahm chand gereme ?
گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد ، که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . ......منزه است خداوندی که بر طرف کننده غم ها است. غم و مشکل من را برطرف کن، بر ضعف و کمی چاره ام رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی کنم روزی ده ای پروردگار جهانیان
2742
فکر کنم حدود 20 گرم باشن

من کل طلاهامو یه جا بردم وزن کردم و یادم رفت بگم که وزن تک تکشون رو هم بهم بدن
امشب میرم و وزنشون میکنم دوباره
دو تا زنجیر دارم که قداشون خیلی بلند نیست
یه سفید و یه زرد
اما وزناشونو ندارم
2738
یعنی در واقع یکیشون که بچه گانه س ( سفیده)
اون یکی هم میشه برای بچه استفاده کرد
من سرویس را می خواهم ، به شرط خوشگل بودن و فاکتور خرید.البته کمی تخفیف.این هم ایمیلم عکس تهیه کردی برایم بفرست .راستی تهران هستی ؟ کدوم منطقه می شینی؟ چرا می خواهی بفروشی البته مجبور نیستی جواب بدهی .اما امیدوارم برای خرید خونه و ماشین و....این ها باشه که ارزشش را داره من خودم موقع خرید خونه و ماشین کل طلاهایم را فروختم بعد از یکی دو سال دوباره خریدم ولی اگه این کار را نمی کردم الان عمراً نمی تونستیم .
bastami2010@gmail.com
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .
هایناز جان دارم خونه می خرم
من سمت تهرانپارسم

فاکتور هم داره طلام
فردا انشالله عکسش رو میل میکنم براتون
سرویسم نو نو هست
شاید 5 بار استفاده شده باشه
پس مبارکه خوب کاری می کنید.تا قبل از عید خونه بگیر .انشاالله بعداً می تونی کلی طلا بخری
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .
2706