2737
2739
عنوان

نگرانی من در مورد پسرم؟

625 بازدید | 7 پست
سلام دوستای خوبم حدود ده روز پیش واکسن یکسالگی پسرم رو زدم .قبلش سرما خورده بود ولی روز واکسن تب هم نداشت.درست ده روز بعد دوباره سرما خورد و الان دو سه روزه که کهیر میزنه اول فکر کردم از غذاست یا چیز دیگه ولی فکر میکنم یا از واکسن باشه یا از آلودگی هوا خیلی میترسم و به شدت نگرانم تو رو خدا راهنمایی کنید منو که از چی میتونه باشه؟
واکسن یه سالگی(MMR) درست بعد از ده روز همین علایم رو بروز میده اما زود خوب میشه.
خدا جونم به خاطر وجود همسرم و دخترام هزاران مرتبه شکرررررررررررررر.مهرسای مامان 1فروردین جمع مارو 4نفره کرررررررد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمی دونم عزیزم.آخه دخترم 10 ماهشه
عمیق ترین درد زندگی دل بستن به کسی است که بدانی هرگز به تو تعلق ندارد.
دنیا اونقدر بزرگه که برای همه مخلوقات جا هست پس به جای اینکه جای یکی دیگه رو بگیری ....سعی کن جای واقعی خودتو پیدا کنی.
2728
بعضی بچه ها این بثورات رو نشون میدن بعضیا نشون نمیدن.نگرانی نباش خودش خوب میشه
خدا جونم به خاطر وجود همسرم و دخترام هزاران مرتبه شکرررررررررررررر.مهرسای مامان 1فروردین جمع مارو 4نفره کرررررررد
اینها همه از عوارض واکسنه که معمولا یک هفته تا 10 روز بعد خودش را نشون میده

به من گفتند اگه تا 3-4 روز خوب نشد ببرمش دکتر که خوشبختانه این اتفاق برای پسر من نیفتاد و فقط کمی علایم سرماخوردگی را داشت

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2738