2733
2734
نزدیک به ۲۰۰ میلیون پول دارم می‌خوام آپارتمان بخرم نمیدونم کجا میشه خرید ؟خودم ساکن شهرک غرب هستم ،ولی‌ هر جا بشه خوب باشه و با پولم جور در بیاد میگیرم ،اصلا با این مبلغ امکانش هست یا نه ،؟بنا به دلایلی نمی‌خوام از همسرم هم کمک بگیرم البته کاملاً در جریان هستن ولی‌ می‌خوام خونه رو پیدا کنم بعد ایشون رو در جریان بذارم ،لطفا هر کسی‌ می‌تونه کمک کنه ممنون برای وقتی‌ که به من میدید

اگه تو تهران نتونستم به نظرتون اصفهان بگیرم ؟بازم ممنون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم من ساکن تبریزم.با این پول تو تبریز یه جای متوسط خوب میتونی خونه بگیری.اما اجاره ها اینجا با تهران قابل مقایسه نیس.

به نظرم هر جای دیگه تهران شده بتونی پیدا کنی خیلی بیشتر از هر جای ذیگه سود میکنی.

البته این نظر منه.امیدوارم موفق بشی
عاشقتم دخترم LilySlim Fitness goals tickers
2740
اره ولله برا ما هم دعا کن که اندر خم یه کوچه موندیم
کاش وقتی کسی ازت میپرسه حالت چطوره وتومیگی خوبم کسی باشه که محکم درآغوش بگیرتت و آروم تو گوشت بگه میدونم خوب نیستی
البته بعضی جاهاش . تو خیابون آزادی که خیلی راحت می تونی با این پول خونه بگیری. بستگی داره که چند متری بخوای.

اگه بزرگ می خوای بگیری که حتما باید بری پایین . اگه متراژ کوچیک بخوای سمت توحید هم می تونی بگیری.

البته اصفهان قیمتش با تهران زیاد فرقی نمی کنه.

ولی خوب اگه تهران باشه برای رفت و آمد خودت بهتره. مگه اینکه بخوای خونه رو برای استفاده خودت بگذاری و هر وقت می ری اصفهان اونجا زندگی گنی.
اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر
مرسی‌ دوستان وقت گذاشتید

فرزانه جون تو ستارخان خونه قدیمی‌ ساز میشه گرفت یا نو ساز ؟

از چند تا املاک پرسیدم میگن با این پول میتونی‌ آپارتمان خیلی قدیمی بگیری .
روژان جون رو رهن حساب نکردم نزدیک ۲۰۰ میشه، رو وام هم حساب نکردم

کجا گرفتی‌ خانمی ؟مبارک باشه عزیزم به سلامتی‌ و خوشی‌ استفاده کنی‌

ممنون دوستان نظر میدین

روژان جون مترو شریف کجا هست ؟
فرزانه جون با این پول که نمیتونم بزرگ بگیرم ،میدونی‌ که چه خبره !

ولی‌ نظرت در رابطه با اصفهان خیلی خوب بود ،ممنون

مرسی‌ افریون جون

میگم روژان من شهرک نفت رو دوست دارم دیگه نداره بیام اونجا رو ببینم ؟
2706