2733
2734
عنوان

خانم‌های عزیز ,آقایون محترم لطفا یه همفکری با من کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2931 بازدید | 56 پست
یک خوابه بگیرید تا بتونید در منطقه بهتری بخرید..

یک عمر در انتظاری تا بیابی آنرا که درکت کند..و تو را همانگونه که هستی بپذیرد...و عاقبت در می یابی که ..او از همان آغاز خودت بوده ای..
مرسی‌ روژان جون چه نکته خوبی‌ گفتی‌ عزیزم ،،گفته بودم اگه نبودی نصف بیشتر سوال‌های بچه‌ها بی‌جواب میموند عزیزم

ممنون آقای شادمهر ،خودم هم نظرم همینه ،ولی‌ خوب منطق خوب این پول ،،پول خورد حساب میشه میدانید که !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سها جون سلام

اگر اصفهان خواستی بگیری من در خدمتم . البته الان تو اصفهان تو محله های خوب فکر نمیکنم بتونی خرید کنی .(مگر متراژپایین ) یک منطقه ایی هست سمت شرق تهران به اسم کرشت . اگر درست نوشته باشم یکی از دوستان دور ما اونجا با دویست و خورده ایی ویلا گرفته . وخیلی هم تعریف میکنه
2731
عزیزم اگر برای سرمایه گذاری میخوای به نظر من خونه کلنگی هر جا که شده توی کرج یا اندیشه بخر چون صاحب

زمینش هستی و اونقدری که روی قیمت زمین میره آپارتمان پیشرفت نداره چون هر سالی هم که بگذره آپارتمانت کلنگی

تر میشه اما زمین یه چیز دیگه اس حتی شده یه خونه 100 متری که صاحب زمینش باشی خیلی بهتر از یه آپارتمان 100

متری هست.
سها جون اگه میخوای خونت خیلی سریعععععع اجاره بره یه آپارتمان کوچیک ولی تووی محله خوب بگیر خیلی سریع مجردا یا زوجای جوون اجارش میکنن.بعدن بخوای بفروشی هم سریع پول نقد میشه برات
رانا جان ممنون از پیشنهادت خانمی ،فکر می‌کنم

شیرین جان ممنون از لطفت

روژان جون می‌خوام یه جا باشه بدم دست مستأجر که هم خونه برام بمونه هم با پولی‌ که از رهن میگیرم کاری کنم چند ماهی‌ هست بیخودی این پول مونده دیگه چند روز تصمیم جدی گرفتم برم یه جای بگیرم
عزیز شهرک شهید باقری راحت میتونی بری بخری
بالای اتوبان همت غرب هست چسبیده به آبشار تهران ....بالای دریاچه منطقه 22
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
2706