2733
2739

سلام من یه پسر سه ساله دارم و یک سقط ۱۸ ماه پیش دوباره تو اقدام هستم متولد ۶۴ دوست دارم با همشهریام یا کسایی که هم سن هستیم یا شرایط مثل من دارم تو یه گروه باشم تا از تجربیات هم استفاده کنیم یا حتی رفتو امد کنیم تا بچه ها هم بازی بشن 

اگر دوست داشتید و تعدادمون چند نفر شد یه گروه تل بزنیم عالی میشه 

...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تو اقدام براى نى نى دومم ولى ١٣ سال از شما كوچيك ترم 🙄

عاشق كه ميشى يعنى خدا لطفش رو بهت تموم كرده❤️ خدايا ببخشيد اگه بنده ى خوبى نبودم ميخوام بهترين باشم برات خودت دستم رو بگير ❤️ دوستت دارم خدا ❤️ RBA ❤️
2728
منم تو اقدام براى نى نى دومم ولى ١٣ سال از شما كوچيك ترم 🙄

یکی از شرایط باشه خوبه ادم یه تفاهمی پیدا میکنه

...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................

خیلی دوست دارم به خاطر پسرم که همبازی پیدا کنه دوست مشهدی پیدا کنم 

اما تو مجازی هم خوبه اگر باشه لاقل بتونیم حرف بزنیم ودرد و دل کنیم

2740
سلام منم مشهدم متولد ۶۶ تواقدامم برای بچه دوم دخترم ۵سالشه

لینک گذاشتم اگر دوست داشتی بیا تل بیشتر اشنا بشیم ایتجام میام 

من دوست رو ترجیح میدم به خواهر حتی  اما تهرانم

اگر سنت و نینیت هم به شرایط بخوره فقط تهرا ن بودن مشکل نیست من تو گروه پسرم از همه شهرا بودن با هم رفتو امد هم داشتیم خوزستان کرج اونا اومدن من رفتم