2737
2734
عنوان

یه سوال دارم شاید مسخره باشه

75 بازدید | 11 پست
خانما آش دندونی که واسه نی نی میپزن خود نی نی هم میخوره ؟ حبوبات برا نی نی ضرر نداره
گرنگهدارمن آن است که من میدانم شیشه را دربغل سنگ نگه میدارد
بستگی به سن نی نی داره نی نی پنج ماهه مثلا زوده براش البته چون نمک و ادویه داره کلا نباید بخورن حبوبات بتدریج از عدس و ماش مجاز میشن تا یادم نیست ده ماهگی انگار، لوبیا و ... هم مجاز میشه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حبوبات اعم از نخود ,لوبیا سفید, عدس, ماش و گندم پوست کنده رو از شب قبل خیس میکنی.ابش رو چند بار عوض میکنی.بعدش میزاری باهم بپزن.گوشت رو هم میزاری بپزه بعدش ریش میکنی با اب قلم میریزی توی حبوبات که پخته شده.پیاز داغ درست میکتی با زردچوبه .میزاری باز هم اروم نیم ساعتی بجوشه.در اخر موقع سرو کشک میریزی به همره نعناع داغ
در هر چیز بد بذر مزیتی مثبت به همان اندازه یا بیشتر هست.ناپلون هیل
2738
آخی من دیشب دندکنی خواهرزادم بود قربونش برم.عزیزم این یه رسمه خاصیتی برای بچه نداره.به بچه 6ماهه هم نمیدن
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...