2737
2734

قضیه از این قراره عروسی پسر خاله همسرم بود ...منم تو اینستا گرام گشتم و یه آرایشگر پیدا کردم کلی هم پزش ودادم و کلاس گذاشتم باهاش چون جای باکلاس شهر بود و کمی هم گرون بود ....مادرشوهر و دوتا خواهر شوهر و دختر خواهرشوهرمم رفتن یه آرایشگاه دیگه اولش خواهر شوهرم گفت بزار برات وقت بگیرم من گفت نه من از قبل گرفتم و خیلی خفنه و کلی برام میخواد وقت بزارم....رفتم پیشش گند زد به قیافم وقتی گفت تمومه آینه رو نگاه کن کم مونده بود قلبم واسته خیلی ناراحت شدم خیلی بغض کردم از طرفی هم روم نمیشد بالون وضع برم پیش خانواده همسرم تو ماشین نشستم و رژ و سایه ام‌ و پاک کردم و خودم از اول آرایش کردم خیلی معمولی شدش ولی غرورم پیش خانواده همسرم له شد چون خیلی پز داده بودم اونا همبروم نیاوردن هیچی فقط بچه خواهر شوهرم گفت زندایی انگار خودت خودتو آرایش کرده بودی ....خیلی بد شدش پولمم رفت

اخی حق داری واقعا 

ولی خب معمولا قبلش زیاد پز بدی میشه این

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمی‌خوام تعریف از خودم کنم ولی من قیافه خوبی دارم حتی اگه تو خونه هم آرایش میکردم بهتر از اون میشدم سایه اسموکی و تیره برام زده بود😓😟 تا خودمو دیدم نفسم بند اومد بهش گفتم پاکش کن گفت نمیشه فقط میتونم کم رنگش کنم دیگه انگار کار از کار گذشته بود وسط آرایش بهش گفتم بزار خودمو ببینم گفت تا پایان کار آینه ممنوعه تو آرایشگاه من این قانونها ...قبلشم ۴/۵تا عکس با سایه لایت و ملایم نشونش دادم گفتم می‌خوام ناز شم و ملیح ولی نمی‌دونم چرا باهام اونکارو کرد

2731