2752
2734

تجربه خودمم اینه ک تو زندگی هیچ وقت هیچ زمان از خوشحالی و خوشبختی دیگران ناراحت نشیم 

بد کسی رو نخوایم چون دنیا خیلی گرده! ......

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تحصیلات، تحصیلات، تحصیلات

البته اگر شب امتحانی و سطحی نباشه...

تحصیلات عالیه و سخت، مجبور کردن خودم به درک مطالب سخت و پیچیده باعث شد چنان قدرت تفکر و تحلیل در من بالا بره و ذهنم شکوفا بشه که برای هر تصمیم و کاری در زندگی یه فرد دقیق، عمیق، پرسشگر، پژوهشگر و متفکر و تحلیل گر باشم. 

این فکر باز رو از تحصیلاتم دارم، که باعث موفقیت و کامیابی من تا به امروز شده.

ببیینید خانما من به شوهرم اعتمادکامل داشتم ازچشمام بیشتر ازصفربه همه چی رسیدیم کارت پول ودرامدشوهرم ...

چرا آخه😞

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍
2731

سارا جان سلام دوستم خوبید 😍

من همیشه شما رو تو ذهنم ی معلم باسواد تصور میکنم☺️ 

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

بعد اینکه به این حرفا که بعضیا افتخار میکنن درس نمیخونن و تقلب میکنن و یا اینکه بی فرهنگی میکنن و فکر میکنن خیلی زرنگن توجه نکنم.راهی رو که عقلم میگه درسته انجام بدم تو کل دوران تحصیل هم خوب درس خوندم هم تفریح کردم هم چیزای دیگه یادگرفتم.هیچ وقتم حس نمیکنم عمرم هدر رفته

زهی سجاده ی تقوا که یک ساغر نمی ارزد...

اول از همه سلام. صبحت بخیر

دوم این تجربه های من

۱. به خودت بها بده تا بهت بها بدن. به خودت برس و خودت رو دوست داشته باش. مثل یک ملکه رفتار کن و به پوست و اندام و سلامتیت برس(اما خودخواه و ولخرج بیش از حد نباش) خودت رو دوست داشته باش. تو که شاد و سالم باشی خانواده سالم و شادن. کتاب بخوان.کتاب بخوان. کتاب بخوان

۲.همیشه یک پس انداز مخفی برای خودت داشته باش

۳. به هیچ وجه با شوهرت از گذشته و اتفاقات تلخ که در خانواده پدری داشتی درد دل نکن. و به هیچ وجه عیب خانواده ات رو به شوهرت نگو

۴. به پدر و مادرت در جلو چشم‌همسر نامحسوس احترام بگذار و بهترین پذیرایی را بکن

۵. به پدر و مادر همسرت احترام بگذار(مثلا وقتی میخوان مهمون خونه ات بشن به همسرت بگو بدو فلان ماده غذایی را بگیر مادر یا چدر فلان غذا رو خیلی دوست دارن بداشون درست کنم.)

۶ . در جمع به همسرت احترام بگذار و با کلمات زیبا اورا صدا بزن

۷ . به هیچچچچچچ وجه به کسی اجازه بی احترامی به خودت را نده. حتی همسرت هم این اجازه را ندارد

۸. ۱ ساعت در روز را اختصاص به خودت. تاکیید میکنم فقططط به خودت اختصاص بده و کار مورد علاقه خودت را انجام بده. حتی شده نوشیدن یک فنجان نسکافه پشت پنجره

و در اخر بازم‌میگم بانو به خودت برس. ورزش کن.برقص. شاد باش. لباسهای شاد و رنگی بپوش. و زیبا باش

بیست سال

وای.سیاستو باید تغییر میدادی.منکه به شخصه میگم زن باید جوری رفتار کنه ک دغدمردش فقط زنش باشه ک وای من اینو راضی نگهش دارم و بخرجاش برسم.من ب شخصه اصلا اصلا کوتاه نمیام از لحاظ خرج چون میخوام فقط شوهرم درگیر من باشه البته در حد توان مالی هر کس و با عقل و درایت

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
وای دقیقا عین شوهر من  برا چی زن گرررررفت اخه؟

گفت دلم واسه دختره سوخت ..اینم وسط من داغون شدم دلم میخواد دادبزنم به همه بگم وابسته به شوهرنشید همیشه خودتون بیشتر از همه دوست داشته باشین