2733
2734

اينكه يكي از ثروتمندترين پستهاي دانشگاه عاشقش شد شهلا از خوشحالي روي پا بند نبود فاصله بسيار زياد طبقاتي و اينكه اون خودش را دختر زشتي ميدونست با اينكه در واقعيت اصلا زشت نبود اون را وارد يك رؤياي شيريني كرد كه از تحقيقات در مورد اين پسر و خانواده غافل بود

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.

اونها به سرعت عقد كردند پسر دانشجوي تخصص شد بعد از مدتي شش ماهه شهلا بدون جهيزيه عروس شد (پدر خسيسش بهش جهيزيه نداد) بعد از چند ماه براي اينكه جاي خودش را در خانواده إشرافي همسرش باز كنه بچه دار شد و در همون خين حاملگي متوجه خيانت همسرش با همكلاسي صميمي اش شد و چند مورد خيانت ديگه 

بچه را به شوهرش داد طلاق گرفت درسش تموم شد و دوماه بعد از إتمام درسش خودكشي كرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها به نظرتون علت خودكشي شهلا و به اين مرحله رسيدنش چيه؟

اشتباهاتش چيه؟

تحليل تفكرش چيه؟

وقتي درسش تموم شده بود و ديگه همه سختي ها را پشت سر گذاشته بود

تاپیکت خیلی کاربردیه

من دو سال پیش با یه تاپیکی پوست انداختم

البته خواننده خاموش بودم

پیشنهاد میکنم پستای استارتر رو مو به مو بخون و نت بردار

عالیه

خیلی مطالعه کرده

کتاب نیمه تاریک وجود و چهار اثر فلورانس و شفای کودک درون خیلی عالی بودن

2731

تجربه من اینه که هر کاری دوست دارین برای خودتون انجام بدین و سعی کنین روی پای خودتون بایستین و زیاد به همسر وابسته نباشین

من قبلا خیلی وابسته شوهرم بودم ولی از وقتی این وابستگی رو کم کردم خودم احساس ارامش بیشتری دارم...

و تجربه دیگه اینکه از حقتون دفاع کنین وقتی کسی حرف بی ربطی میزنه همونجا جواب بدین تا دیگه جرات نکنه بهتون اون حرف رو بزنه چون اگه هیچی نگین به خودش اجازه حرفای بیشتری رو هم میده

سعی کنین اعتماد به نفس بالایی داشته باشین و اینکه صبررررر خیلی مهمه

گاهی اوقات که همسرتون عصبانی هس بزارین خودشو تخلیه کنین و سکوت کنین ولی بعدش برین تو قیافه و اصلا جلوی همسرتون گریه نکنین سعی کنین خیلی قوی به نظر بیاین مطمئن باشین بعدش همسرتون میاد منت کشی

۲۳ سالمه اما از این زندگی خیلی چیزا یاد گرفتم☺

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍
بچه ها به نظرتون علت خودكشي شهلا و به اين مرحله رسيدنش چيه؟ اشتباهاتش چيه؟ تحليل تفكرش چيه؟ ...

به نظر من بخاطر اینکه همسرش بهش خیانت کرده بوده دیگه تقریبا مطمئن شده که تمام حرفای مادرش درست بوده...و این تصمیم رو گرفته

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍

از وقتی که با نی نی سایت اشنا شدم دوسه تا تاپیک مفید دیدم و به علاقه مندیام اضافه کردم این تاپیک یکی از اوناس ممنونم استارتر عزیز

تجربه های من تا 23سالگی

1.اعتماد به نفس داشتن تو زندگی معجزه میکنه هر چه قدر برای خودت احترام و ارزش قائل بشی دیگران هم همونقدر واست ارزش قائل میشن 

2. هیچوقت امیدم به دیگران نباشه که کاری برام انجام بدن خودم تلاش کنم و توکل کنم به خدا.... فقط خودم وخدا چون هر وقت از دیگران انتظاری داشتم کاملا ناامید شدم

3.کتاب خوندن باعث میشه چندین بار زندگی کنی وتجربیات مختلفی به دست بیاری ازش غافل نشیم

4.در لحظه زندگی کنیم غم گذشته واینده رو نخوریم از تک تک لحظات وخوشی های هرچند کوچیک استفاده کنیم این به این معنی نیست که برنامه ریزی نداشته باشیم اتفاقا برنامه ریزی خیلی مهمه اما برنامه همون روز رو با لذت انجام بدیم وفکرمونو درگیر اینده نکنیم

5. من هر ماه یک گلدون طبیعی میخرم مراقبت از گلها حس زندگی بهم میده

6.به هییییچ وجه قضاوت نکنیم!

7.برای زندگیمون طوری تلاش کنیم که انگار هزاران سال زنده هستیم و برای اخرتمون طوری تلاش کنیم که انگار اخرین روز زندگیمونه(این حدیث یکی از معصومینه من خیلی بهش اعتقاد دارم)

8.قدر ادمای زندگیمونو تاهستن بدونیم😞

9.یک حس و فکر بد میتونه کل روز یا هفتمونو خراب کنه پس همون لحظه اول تغییرش بدیم و بهش پروبال ندیم

10.پس انداز کنیم 

11.برای همه خوشبختی و شادی ارزو کنیم 

12.کینه ونفرین روح خودمونو سیاه و درگیر میکنه ازش دوری کنیم وببخشیم

13.شکرگزاری از هر نعمتی حتی کوچک ترینش باعث افزایش اون نعمت میشه وحس خیلی خوبی بهمون میده

14.دنبال علاقه هامون بریم

15.به حرف مردم اهمیت ندیم 

ودر نهایت سعی کنیم به دانسته هامون عمل کنیم💕

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚

بچه ها يه فايل صوتي هست كه پيشنهاد ميدم همه گوش بديد موارد عجيب و البته نادر ولي واقعي در اين پرونده هست لطفا با دقت تحليل كنيد اينجور موارد و بررسي شون به زياد شدن تجربه جمعي و باز شدن چشم و گوش افراد جامعه خيلي كمك ميكنه 

http://s9.picofile.com/file/8350531292/Channel_B_EP17.mp3.html

من دارم تجربه های خودموبرای دخترم مینویسم

از دیماه ۹۳ تقریبا

بیشتر تجربه های شخصی و دردل گونه

هنگامی که از درون زلال باشی ؛ خداوند به تو نوری می‌بخشد، آنچنان که ندانی و مردم تو را دوست می‌دارند از جایی که ندانی و نیازهایت برآورده شود آنچنان که ندانی چه شد !