2733
2734

اول سلام به روی ماهتون خوبید خوشید 

من امسال قصد ادامه تحصیل دارم اونم چی با دوتا بچه که بزرگه کلاس اولیه دومی دوساله 

دانشگاه هم محل زندگیم نیست و باید یه ساعت تو راه باشم تا برسم 

کیا توی همچین روزای سختی بودن چیکار کردید چطوری برنامه ریزی کردید که از خونه و بچه و درس عقب نیفتادید 

🌹اميرارسلان و اميراردلان گل پسرام🌹

کلا درس رو شب امتحان میخونی😁😁😁

آخر هفته ها هم تمیزی خونه داشته باش

چندتا خورشت و اینچیزا درست کن فقط تو هفته برنج بزار

سعی کن خونه رو مرتب گیر بدی

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

من بودم نمیرفتم. تو مجردیم هم یک ساعت فاصله داشت دانشگاهم. شهر دیگه بود پدرم درومد اخرم ولش کردم سخته صبح ساعت 6 پاشی بچه رو کجا بذاری اون یکی چجوری بره مدرسه کی دنبالشون بره کجا برن و.....

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من بودم نمیرفتم. تو مجردیم هم یک ساعت فاصله داشت دانشگاهم. شهر دیگه بود پدرم درومد اخرم ولش کردم سخت ...

خب باید یجوری تنظیم کنم دیگه 

خواهری سختش نکن 

من شاگرد ممتاز مدرسه بودم دیپلم ریاضی گرفتم با معدل 18 هفت سال نشستم بچه داری و خونه داری و شوهرداری کردم دیگه نوبت خودمه 

2742
خب باید یجوری تنظیم کنم دیگه  خواهری سختش نکن  من شاگرد ممتاز مدرسه بودم دیپلم ریاضی ...

اخه لیسانسه. سختش نمیکنم سخته. هرروز کلاس داری فشرده هم برداری که زودتر تموم بشه اخرش چهار ساله. حال داری هروز بری و بیای؟

خب ازاد شهر خودتون برو 

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
اخه لیسانسه. سختش نمیکنم سخته. هرروز کلاس داری فشرده هم برداری که زودتر تموم بشه اخرش چهار ساله. حال ...

کاردانیه اموزش ابتدایی 

شهر خودم نداره 

همینم ازاده

کاردانیه اموزش ابتدایی  شهر خودم نداره  همینم ازاده

ایشالا که موفق باشی

من بعد ازدواجم ازاد کاردانی گرفتم تو فکر لیسانسم ولی پسرم مانعمه دوسالشه دلم نمیاد میخوام یکم بزرگتر بشه بعد برم