2737
2739
عنوان

جنسیت نی نی منو حدس بزنین لطفـــا :)

9979 بازدید | 28 پست
دوستای گلــــــم تازه وارد هفته ی 15 شدم ، هفته ی 13 که سونو دادم جنسیت مشخص نبود ،فکرم نمیکنم تا وقتی که دکتر تجویز کنه سونو برم ، شاید جز معدود مادرایی باشـــم که جنسیت اصلا واسم مهم نیس اما گاهـــــی دوست دارم بدونم جنسیتش چیه ، فقط محض کنجکاوی.

نی نی م سمت چپ بود ، پوست بدنم خیلی خشک شده ، تغییری تو ظاهر و قیافه م نداشتم فعلا ، به چیز خاصی ویار ندارم ، تقریبا همه چی میخورم هم ترشی هم شیرینی ، تا هفته ی 12 میلم به ترشی کمتر بود و بیشتر شیرینی میخوردم اما الان ترشی هم خیلی دوست دارم .
سلام shepey جون ، خوبی ؟

آره میدونم واسه خودمون پیش اومده که دو نفر تو فامیل مثه هم بود علائمشون، هم زمانم باردار بودن ، اما یکی دختر شد یکی پسر ، واسه من که ذره ای فرق نمیکنه . عشقـــم دخمل
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
فقط سونو با قطعیت تمام میگه.

ولی خوب من ویار و حالت تهوع بدی داشتم الان که 5 ماهه هستم گاهی بازم با عرض معذرت بالا میارم... اوایل ترشی دوست داشتم بعد شیرینی و میوه ها.... الان دوباره ترشی... پوستم هم افتضاح خشک شده.. سونو 16 هفته گفت پسمله.
نور
2738
من هفته 6 هستم هنوز ویارندارم..!!!!!!! شما زیر دلت هم درد میکرد؟؟؟تا چند وقت؟؟؟من نگرانم
امیرحسینم 17خرداد (مبعث) دنیا اومدخدایا شکرت..

میگن پنجره دل آدمای مهربون رو به خدا باز میشه؛از اون پنجره من رو هم دعاکن...
رائیکا جون منم زیاد ویار نداشتم هفته ی 7 تا 10 گاهی ویار صبحگاهی داشتم گاهی برعکس میشد بعدازظهر ویار داشتم اما خیلیا رو میشناسم که کلا ویار نداشتن . نگران نباش
2706