2737
2739

بياييد اينجاااااااااا اسم بنويسيد

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.

هرکسی گرفت تراخدا برای منم دعا کنه خیلی خستم خیلی نگرانم خیلی کم اوردم دیگه از شدت فشار چند روزیه بیمار شدم دردم را به هیچ کسم نمیتونم‌بگم

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماها زیاد ثواب کردیم و کباب شدیم 

اروپاییا که انگار ثواب نمی کنن دنیا و اخرتشون بهتره 

چه جوریه ؟؟؟؟🙄🙄🙄🙄🙄

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 
2728
ماها زیاد ثواب کردیم و کباب شدیم  اروپاییا که انگار ثواب نمی کنن دنیا و اخرتشون بهتره  چ ...

كجا ثواب كرديد اتفاقا گناهاني كه ملت ما دارن يكي اش رو ارپايي ها ندارن!! نمونه ساده ازرباي بانك! هيچ كجاي دنيا مث ايران نيست گناه ربايي كه علنا جنگ با خداست و تو قرانم هست

ماها زیاد ثواب کردیم و کباب شدیم  اروپاییا که انگار ثواب نمی کنن دنیا و اخرتشون بهتره  چ ...

رودابه جون من نمونه خیلی کوچیک عدل مولا علی علیه السلام رو تو آلمان دیدم تو صدر اعظمی خانم مرکل که یک زن سیلی بخوره در المان یک زنگ به پلیس بزنی تمومه از حمایت از پول دولت که بهت بدن از همه چیز...

اینجا چی؟ کجا زنهای بدبخت حمایت میشن فقر اختلاس دزدی بیداد میکنه سودهای بانکی در جهان تو کشور ما بالاترینه وام

وام با بهره که دیگه اصل اصل اصل رباست ربایی که گناهش و حکمش زنای با محارم هفتاد بار در خانه کعبه است! ووهمه مردم الوده هستند همه مردم متاسفانه به اجبار یا به گول خوردن الوده شدند....

ما روزه میگیریم زجه میزنیم گریه میکنیم چون هنوز امیدی هست بلاخره اوضاع اینجوری نمیمونه منجی در همه ادیان هست...من دوستای مسیحی هم زیاد دارم که روز غدیر رو روزه میگیرن عزیزم...

ما گناهکاریم اما شاید خدا به زبون روزه یکی از بنده های خوبش حاجت روامون کنه....امیدوارم اگر به دلت بود تو هم باهامون همراه بشی اگرم نبود من برات شخصا دعا میکنم 💚💜❤

2740
هرکسی گرفت تراخدا برای منم دعا کنه خیلی خستم خیلی نگرانم خیلی کم اوردم دیگه از شدت فشار چند روزیه بی ...

صدف جونم بیا تو تاپیک اصلی هم بگو که یادمون بمونه ولی من نوشتم یادم نره وقت افطارم اسمت رووبیارم

كجا ثواب كرديد اتفاقا گناهاني كه ملت ما دارن يكي اش رو ارپايي ها ندارن!! نمونه ساده ازرباي بانك! هيچ ...

خداوند قدرتش زیاده میتونه اگه بخواد همشونو نابود کنه .مردم که نمی تونن چون پدرشونو درمیارن .خدا چرا صدای مارو نمیشنوه .اروپاییا گناهاشون با ما فرق داره وگرنه خوبم نیستن زیاد 

من تا وضع مملکتم درس نشه دعا نمیکنم .اگه خدا خدای همس باید به همه یکسان کمک کنه 

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 
صدف جونم بیا تو تاپیک اصلی هم بگو که یادمون بمونه ولی من نوشتم یادم نره وقت افطارم اسمت رووبیارم

ممنون عزیزم قبول باشه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
خداوند قدرتش زیاده میتونه اگه بخواد همشونو نابود کنه .مردم که نمی تونن چون پدرشونو درمیارن .خدا چرا ...

عزیزم دیگه این سنت الهی هست خدا خودش گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را....این دنیا میدان جنگه بین حق و باطل بین شر و خیر....باید بجنگیم عزیزم خدا سرنوشت هیچ قومی رو تا خودشون اراده نکنند تا نخوان یا عقلشون رو بکار نندازن عوض نمیکنه

هرکسی گرفت تراخدا برای منم دعا کنه خیلی خستم خیلی نگرانم خیلی کم اوردم دیگه از شدت فشار چند روزیه بی ...

عزیزم حتما دعات میکنم شما هم منو دعا کن اگ خدا بخواد فردا رو میخوام روزه بگیرم 

خواننده_روشن
2706