2733
2734
خداوند قدرتش زیاده میتونه اگه بخواد همشونو نابود کنه .مردم که نمی تونن چون پدرشونو درمیارن .خدا چرا ...

بعدشم رودابه جونم صبر داشته باش این وعده خداست بلاخره روز انتقام مظلومان و پابرهنگان هم فرامیرسه وعده خدا حق مطلقه...دعا میکنیم زودتر زودتر زودتر بیاد عزیزم...

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه سوال جدی یعنی اگه فردا روزه بگیریم کفاره هامونم میره؟ اخه برابر60 ماهه

ایدا جونم منم فردا قضا میگیرم چون توان روزه ماه رمضان همش رو ندارم ولی احادیث معتبر میگن ثواب همین یک روز روزه برابر با شصت ماه روزه داری هست.ولی در مورد کفاره که ایا بی نیاز میکنه یا نه نمیدونم حقیقتش. باید برم تو فقه بگردم ببینم روایتی دازیم یا نه؟

2731

دوستام عزیزام بیایید تو تاپیک اصلی اسم بنویسد هم اونایی که میگیرن هم اونایی که توان ندارن بگیرن که اسامی رو بنویسم و براشونم دعا کنیم الهی خدا فردا روز عید به حق مولای مظلومان امیرالمومنین علیه السلام همه تون رو که التماس دعا دارید حاجت روا کنه و دلتون شاد بشه

دست گلت درد نکنه چیزی عابدت شد خصوص بفرست برام  مرسی بووووس

حتما عزیزم میام اینجا مینویسم اتفاقا خیلی جالب بود سوالت ببینم چی متوجه میشم هرچی فهمیدم میام اینجا میگم

من هجده ذی حجه دنیا اومدم  فردا تولد قمری من میشه یعنی 😬😬 والبته سیدم 😬😬😬

وای جوووون خوش به حالت عزیزم تولدت مبارک باشه...چه عید مبارکی دنیا اومدی...به به سادات خانوم گل...

وای جوووون خوش به حالت عزیزم تولدت مبارک باشه...چه عید مبارکی دنیا اومدی...به به سادات خانوم گل...

مرسی عزیزم 

دوست دارم روزه بگیرم باتون فردارو اگه بتونم میگیرم 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
بعدشم رودابه جونم صبر داشته باش این وعده خداست بلاخره روز انتقام مظلومان و پابرهنگان هم فرامیرسه وعد ...

خب وقتش مهمه .وقتی همه چیز نابود شدو منم زنده نبودم چه فایده 

هر چیزی به وقتش باید انجام بشه 

هزار سال دیگه به چه دردی میخوره .ایران همین الانشم نابود شده دیگه جا نداره 

منم مثل شما امیدوارم خدا زودتر کاری کنه چون مردم در توانشون نیست طللسم شدن 

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 
خب وقتش مهمه .وقتی همه چیز نابود شدو منم زنده نبودم چه فایده  هر چیزی به وقتش باید انجام بشه&n ...

رودابه جونم برات راوايتش رو وقت كنم پيدا ميكنم ميزارم كه وقت ظهور همه چيز به منتظران برميگرده حتي جواني حتي زندگي باورت ميشه همون موقع كه كامنتت خوندم حسم بت مثبت بود حسم اين بود دلت باماست خدا ريشه ظالما رو بكنه كه جوونهامون رو دلسرد كردن ولي حتما تو اولين فرصت روايات خيلي اميدبخش شادي عظيم وقت ظهور رو برات ميزارم كه خيلي ها زنده ميشن و .....ايه قران هم داريم سوره بقره فك كنم ايه 56 زنده شدن قوم بني اشراييل 

2706