2733
2739
عنوان

چه نذری کردید که بچه دار شدید

| مشاهده متن کامل بحث + 5579 بازدید | 76 پست
نه عزیزم منظورم اینه که تو یروز مثلا همه بیست دور تسبیح رو پشت هم نگیم مثلا ده تا شو صبح ده تا شو بع ...

نه اشکال نداره کل روز و وقت داری مثلا دوازده شب تا دوازده شب فردا...ان شاءالله حاجت روا شی

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه برای منم دعاکنی خدابهم بچه بده😭😭😭

چشم 😍

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2728
من دعام زود میگیره برای کسایی که بچه میخوان نمونش دوستمه که باردار شده برای توام حتما دعا میکنم

تو رو به همون خدا که قبول داری قسم می دم منو دعاکن که دامن منم سبز بشه . دیگه طاقت ندارم کم آوردم. قسمت میدم  

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
تو رو به همون خدا که قبول داری قسم می دم منو دعاکن که دامن منم سبز بشه . دیگه طاقت ندارم کم آوردم. ق ...

ای چه حرفیه عزیزدلم چشم از خدا میخوام تو سال ۹۸ یه نی نی خوشگل بده بهت 😍😍

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
ای چه حرفیه عزیزدلم چشم از خدا میخوام تو سال ۹۸ یه نی نی خوشگل بده بهت 😍😍

از بس کارم شده نذر، نیاز و ختم های جورواجور. از بس حالم خرابه دیگه تحمل ندارم. افسرده شدم . با شوهرم دارم بد رفتار می کنم. همه اش کارم گریه شده. دیگه تو جمع های فامیلی نمیرم. داغونم به خدا. دااااااا غون. تا کسی جای من نباشه نمی دونه من چی می گم. تو رو خدا با دل پاکت برام بخواه. شاید از زبون شما خدا به دل من برسه. ممنون گلم

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
از بس کارم شده نذر، نیاز و ختم های جورواجور. از بس حالم خرابه دیگه تحمل ندارم. افسرده شدم . با شوهرم ...

به زودی از غم رها میشی اگه کسیو رنجوندی باید ازون دلجویی کنی صبرت کمه اما دلت پاک به زودی خبری خوشحال کننده بهت میرسه و امسال سال خوبی برات میشه فقط باید صبر داشته باشی به نیت قلبیت میرسی

چشم چشم 😍😍

2740
به زودی از غم رها میشی اگه کسیو رنجوندی باید ازون دلجویی کنی صبرت کمه اما دلت پاک به زودی خبری خوشحا ...

چقدر خوشحال شدم. امیدوارم خدا دلت رو شاد کنه عزیزم. انشا... بیام و خبر بارداریم رو بهت بدم

چقدر خوشحال شدم. امیدوارم خدا دلت رو شاد کنه عزیزم. انشا... بیام و خبر بارداریم رو بهت بدم

حتما بده خوشحال میشم😍😍

من دعام زود میگیره برای کسایی که بچه میخوان نمونش دوستمه که باردار شده برای توام حتما دعا میکنم

میشه برای منم دعا کنید۴ ساله منتظرم 😔

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
2706