2733
2734

اره عزیزم من برای لیپوماتیک شکم رفتم پیش دکتر رفیع پرنیا خیلی راضیم ازش دکتر خیلی خوبیه و بعد از انجام عملم اصلا هیچ عوارضی نداشتم . به نظر من تو کار جراحی پلاستیک کارش خیلی خوبه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
منم تعریفشو شنیدم ولی خیلی سرش شلوغه 

اره عزیزم ولی دکتر پرنیا ارزش صبر کردن و منتظر بودن رو داره چون تو کارش خیلی دقیق و درسته . صبر کن تا نوبتت بشه . چون دوست من رفته بود جایی دیگه بعدش کلی عوارض پیدا کرد و مشکل داشت ولی من اصلا درد نداشتم و هیچ مشکلی بعدش برام پیش نیومد

دکتر پرنیا دکتر بسیار باتجربه و حاذقی هستن. من سال ۹۵ پیش ایشون عمل آبدومینوپلاستی و لیپوماتیک انجام دادم. از کارشون واقعا راضی بودم. سال ۹۷ ناخواسته باردار شدم. خیلی نگران تغیر وضعیت شکمم بودم. اما بسلامتی زایمان کردم بدون اینکه شکمم بعد از ۹ ماه بارداری تغیری کنه. ایشون کارشون حرف نداره و ارزش هر قیمت وانتطاری رو دارن.

2740
دوست منم برای این عمل پیش دکتر پرنیا عمل کرده واقعا کارش حرف نداره

دکتر پرنیا خیلی قدیمی هستن تو این کار منم خیلی تعریفشون رو میشنوم این ور اون ور . البته یه سرچی تو اینستاگرام کردم دیدم که دکتر اسدی هم کار پروتز سینه اینا رو خیلی خوب انجام داده بود . نمونه کاراشو ببینید http://drmohsenasadi.com/

این جراحی یکی از سخت ترین جراحی هاس. برای انتخاب بهترین دکتر برای انجام پیکرتراشی شکم و پهلو بهتره یه فوق تخصص جراحی پلاستیک اینکارو انجام بده. برای مطالعه بیشتر در زمینه هم میتونین تو گوگل سرچ کنین و هم من یه لینک براتون گذاشتم میتونین بخونیدش.

دکتر پرنیا دکتر بسیار باتجربه و حاذقی هستن. من سال ۹۵ پیش ایشون عمل آبدومینوپلاستی و لیپوماتیک انجام ...

دکتر پرنیا چنید سال هست که جراحی انجام میدن . من دکتر بهزاد فرخی رو هم خیلی قبول دارم البته . فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستن 

این جراحی یکی از سخت ترین جراحی هاس. برای انتخاب بهترین دکتر برای انجام پیکرتراشی شکم و پهلو بهتره ...

بچه ها میخوام ابدومینوپلاستی کنم کسی دکتر امیررضا معتبر رو میشناسه ؟؟ من خودم خیلی ار کاراشو دیدم توی سایت و اینستاگرامش  http://dr-motabar.com/ ولی خب میترسم بازم .. البته تو این وضع کرونا جراحی انجام میدن ؟؟؟ من که نپرسیدم ولی میخوام حتماا این جراحی رو انجام بدم دیگه خسته شدم از این اوضاع.. این شکم گنده ی زشت آویزونه .. داغون و دیگه نوموخوااااااااااااااااااام  

2706