2733
2739
عنوان

سلام خوبین ☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 182 پست
لحاف تشکتو ببر و از در که رفتی بگو با اجاااازه!!😂 برو یه گوشه بگیر بخواب! من با زبون خوش بهشون میگم ...

ما کارمون اونجوری نیست😂مهندس پتروشیمی ام بیشتر تایم در رفت و امد هستم من بخوابم کارگرها هم چادر میزنن میخوابن🤣

درمیاد من اصلاابرو بر نمیدارم چرا دمشونو زدی 😂حواستدپرت شده؟

منم ابرو بر نمیدارم اصن 

امشب جوگیر شدم گفتم بزار یکم تنوع بدم به قیافم که یهو دستم کج رفت دمشونو به باد دادم🤣

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه بیرون رفتن باید همین کارو کنم چاره‌ای ندارم تو خونه هم پماد ویتامین آ میزنم بهشون تا زودتر در ...

ماژیک هاشور ابرو خیلی خوبه ها

یا میتونی دم اونیکی رو هم بزنی ی مدل بود قبلنا میگفتن شیطونکی اونجوری میشی😂

2731
اسی داشتی چی میخوندی

ترکیبی _ 

زیست _ شیمی و همچنین زبان _ کلا پارت بندی کردم 

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
2740
به به صبح کی بیدار میشی؟

امروز نمیتونم بخوابم صبح ،عصر استراحت میکنم دیگه از فردا درست میشه تایم خوندنم و استارت رو از صبح میزنم 

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
ماژیک هاشور ابرو خیلی خوبه ها یا میتونی دم اونیکی رو هم بزنی ی مدل بود قبلنا میگفتن شیطونکی اونجوری ...

دقیقا مدلش اونجوری شده🤣 چاره‌ای ندارم جز اینکه دم اونیکی‌ام بزنم بعد با مداد خودم حالت بدم بهشون تا در بیان

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
ما کارمون اونجوری نیست😂مهندس پتروشیمی ام بیشتر تایم در رفت و امد هستم من بخوابم کارگرها هم چادر میز ...

خوشبختم خانوم مهندس! منم عمله‌تونم (همون کارگر!)

آقا ما رفتیم لالا ! اگه باز نتونستم بخوابم مزاحم میشمااا 😂 نگید چرا مزاحم شده! از الان بگم آمادگی‌شو داشته باشید😁😂

از شب پرسیدم چه بنویسم برای کسی که دوستم دارد ؟
گفت : بگیر بخواب باااا ! کی تورو دوست داره آخه ؟
هیچی دیگه همون یه ذره امیدمونم نا امید شد! 😂😂

شب خوش ✋🌹

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
2706