2733
2739
سلام دوستان
من همیشه دوست دارم چند نوع غذا برای مهمون درست کنم ولی دوست ندارم اسراف بشه و در ضمن هزینه هامونم بالا بره و مطمئنم تو این سایت خیلی از دوستان هم مثل من فکر میکنند پس بیاید تو این تایپیک از سریعترین و کم هزینه ترین دسر و پیش غذایی که درست کردیم بنویسیم تا بتونیم در کمتر کردن هزینه مهمونیهامون از همدیگه ایده بگیریم
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر
سالاد هم سالاد فصل درست کن چون خوشگل بشه میتونی‌ روش از این تیکه نون خشکا ( اسمشو نمیدونم مخصوص سلاده) بریزی با ذرت، خوشمزه می‌شه، خیارو گوجه اش ریز کن با یه سس خوشمزه خیلی خوب میشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یک پیمانه شکر ریز رو توی تابه بریزید . وقتی شکر آب شد و طلایی رنگ ، مغز گردو خرد شده ( در اندازهای درشت) یا مغز پسته خام درسته یا نصف شده رو باندازه دلخواه به شکر آب شده اضافه کرده + 1 ق چایخوری پودر هل این مایه رو با قاشق به صورت پولکهای ریز سریع توی سینی چرب شده بریزید و بعد از چند دقیقه سرد شدن آماده مصرفه.
http://lh3.ggpht.com/marzifazilat/SAO5cLu_7aI/AAAAAAAAAIU/vjMIn_lZNX4/s144/%D8%AF%D8%B3%D8%B1%20%D8%A8%D8%B3%D9%83%D9%88%D9%8A%D8%AA.jpg

آرد 3 ق غذا خوری

شکر3 ق غذا خوری

شیر 2لیوان و نیم

کره 250 گرم

خامه یک چهارم بسته

بیسکویت پتی بور کاکائویی 2 بسته

گلاب مقداری

موز تکه شده یا حلقه شده

طرز تهیه :

آرد و شکر را باهم مخلوط می کنیم و شیر را به آن اضافه می کنیم کره را اضافه می کنیم سپس خامه را اضافه می کینم همه را مخلوط می کنیم روی حرارت ملایم گذاشته تا به صورت فرنی در بیاید کمی گلاب در حد دوسه قاشق اضافه کنید.

در یک لیوان دیواره دار کمی از مواد بریزید بیسکویت را روی مواد گذاشته چند تکه موز دوباره مواد و دوباره تکه های بزرگ بیسکویت تا ظرف پر شود در آخر بیسکویت مانده را آسیاب کنید و روی مواد بریزید در یخچال گذاشته تا سرد شود.امیدوارم خوشتون بیاد من این دسر ودرست کردم خیلی خوشمزست.البته ازش عکس نگرفتم..وچون خامه دوست ندارم خامه نزدم...
این سالادم قشنگه برای مهمون کلم قرمز ریز شده 2 پیمانه و کشمش نصف پیمانه و گردو نصف پیمانه با سس مایونز مخلوط می کنیم کمی هم نمک و فلفل می زنیم هم رنگ قشنگی داره هم مزه متفاوتی امیدوارم خوشتون بیاد.
2740
بهار مامان جان منظورم فقط هزینه نبود اگر میتونی برای مهمونات 10 نوع غذا درست کنی یعنی سرعت عملت بالاست پس لطفا لیست دسراتو با دستورشون برای ما هم بذار
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر
بهار مامان جان منظورم فقط هزینه نبود اگر میتونی برای مهمونات 10 نوع غذا درست کنی یعنی سرعت عملت بالاست پس لطفا لیست دسراتو با دستورشون برای ما هم بذار
دوستان من فردا شب 20 نفر مهمون دارم که اولین باره میخوان بیان خونه ما میشه کمکم کنید چند نوع غذا درست کنم که هم وقت گیر نباشه وهم کم هزینه اخه یه کوچولوی شیطون دارم که زیاد تو دست و پاست
دوستان من فردا شب 20 نفر مهمون دارم که اولین باره میخوان بیان خونه ما میشه کمکم کنید چند نوع غذا درست کنم که هم وقت گیر نباشه وهم کم هزینه اخه یه کوچولوی شیطون دارم که زیاد تو دست و پاست
می تونی مثلا سالاد ماکارونی رو امشب درست کنی یا پله رنگین کمون یا مرغ رو بذاری تو فر اینجوری وقتت گرفته نمیشه . یا ماهی بذاری تو فر . می تونی لازانیا درست کنی منتها برای اینکه وقتت کمتر گرفته شه لازانیا رو خشک بچینی و مواد رو بریزی توش منتها باید سست بدارتر باشه . می تونی سوپ جو درست کنی که وقت گیر نیست
2706