2737
2734
عنوان

خسته شدمممممم

138 بازدید | 1 پست

دوستان دختر من دو سالو دوماهشه از پارسال تا حالا خيييييلي مريض شده ده روزم بخاطر عفونت خون و ريه بستري بوده 

از اذر ماه تاخالا ٥ بار لوزه هاش عفونت كرده كه خيييلي تبش بالابوده كه با وجود بروفن و دوساعت بعدش شياف دوتا و پاشويه پايين نميومد 

دكتر گفت اگه توي يك سال شيش بار عفونت كنه بايد عمل شه حالا امروز لوزشو نگا كردم انگار باز دارن عفونت ميكنن ديگه چراغ قوه ميندازم ميفهمم ولي فعلا تب نداره چون شديد نشده حالا باز فردا ميبرم دكتر يعني توي هشت ماه پنج بار عفونت كرده 

خودمم ديگه افسرده شدم بس كه همش نگرانم تب كنه و مريض شه اب سرد نخوره بستني نخوره باد بهش نخوره ميگم به دكتر بگم عمل كنه.راحت شيم ديگه دوتامون خسته شديم ولي يكم ميترسم تجربه اي نداريد؟چي كنم

درباره زني كه روياهايش بر باد رفت چه ميداني؟زني كه پله ها را يكي يكي نه كه به يكباره سقوط كرده است،درباره زني كه ميرود، زني كه نطفه هاي هق هقش را در دهان بالش شب عقيم ميكرد چه ميداني؟ زني كه درهجمه ي مردان بيهوده  زنانگيش را فراموش كرد😢

عزیزم من تجربه زیادی ندارم که بتونم راهنماییت کنم, اما بنظرم باید این عفونت رو ریشه کن کنی تا اینقدر طفل معصوم عذاب نکشه, یا ببر عمل کن و توکل بخدا ان شالله خوب میشه

یا ببر پیش طب سنتی هایی که خیلی واردن, مثل طیرانی توی مشهد, شاید بدون عمل جواب بگیری

انشالله زودتر سلامتیشو بدست بیاره دخترت