2733
2739
عنوان

میکرو انجکشن در صارم

927 بازدید | 2 پست
سلام دوستان کسی تا بحال در صارم میکروانجکشن کرده؟
هیراد کوچولو فرشته آسمونی ما روز 5 شهریور 92 بدنیا اومد و به زندگی ما رنگ و بویی تازه داد...
سلام اسمونی امیدوارم همیشه هم دلت هم مثل ای دیت ابی و بزرگ باشه عزیزم من از 3 ماه پیش دیگه چیزی ننوشتم فقط میخوندم الان هم دلم نیومد جوابت رو ندم من اونجا میکرو کردم نتیجه هم نگرفتم تمام کسانی هم که با من بودند بی نتیجه ماندند به غیر از دو نفر در عرض البته یکسالی که من امار دارم که البته یکیشون مشکلی نداشت فقط برای pgd ( تعیین جنسیت ) اومده بود یکیشون هم مشکل از همسرش بود ولی در هر صورت امیدوارم تو سومی باشی راستی دکتر من شفیقیان بود بقیه فصیحی و مسرور بودند
سلام سیما جون ممنو نم که جوابمو دادی من امروز روز 7 پریودم بود و رفتم سونو ولی داروها هیچ اثری نداشته و تخمک هام خیلی ریز ه حالا قرار شده تا شنبه باز آمپولام را بزنم تا ببینیم خدا چی میخواد...حسابی بهم ریختم مشاورها میگفتن که از استرس زیاده...دکتر من فصیحی است...

حالا باز داری درمان را ادامه میدی یا نه؟
هیراد کوچولو فرشته آسمونی ما روز 5 شهریور 92 بدنیا اومد و به زندگی ما رنگ و بویی تازه داد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷