2737
2739
سلام............من 4 ساله ازدواج کردم و 6 ماه بود برا نی نی اقدام کرده بودم که فهمیدم شو شو واریکوسل داره
بعد الان 2 ماهه شوشو عمل واریکوسل انجام داده..........رفتم دکتر بهم گفت نباید شوشو عمل میکرد چون ممکنه اسپر م هاش اسیب ببینه و نتونه بارور بشه.....
حالا هر کی مشکل منو داره و بعد از عمل نتیجه گرفته بیاد اینجا تا از تجربیات همدیگه استفاده کنیم
عاقبت در یک شب از شبهای نور کودک من پا به این دنیا نهاد ...آن زمان بر من خدای مهربان نام شور انگیز مادر را نهاد
عزیزم حرفی که دکتر زده در صورتی ممکنه که بد عمل انجام شده باشه. حتما چون پیش خودش عمل نکردین این حرفو زده.
ضمنا یه آز اسپرم بعد از عمل نشون میده که عمل خوب بوده یا نه. تعداد اسپرمها هم مشخص میشه.
همسر من بیمارستان میلاد (دکتر زند) عمل کرد. عملش هم خوب بود
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سلام . همسر من سال گذشته واریکوسل انجام داد چون حرکت اسپرم تو آزمایش صفر بود ولی با گذشت یک سال با اینکه دکترهای مختلف تایید کردند که عملش خوب بوده فقط یک درصد حرکت گرفت . بعضی دکترها میگن ممکنه بیشتر از یک سال طول بکشه که نتیجه مثبت بگیری و به ما گفتند برای بارداری باید بیشتر صبر کنید . . . .من و هم همسری هم که کم حوصله بودیم به حرف کسی گوش ندادیم و میکرواینجکشن کردیم و همون دفعه اول هم باردار شدم .

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

دوباره سلام . یادتون باشه که گاهی واریکوسل با عمل جراحی هم بهبود پیدا نمی کنه . دکتر به ما گفت ممکنه واریکوسل همسرم یه مشکل ژنتیکی یا ارثی باشه که تاکنون نهفته بوده و تو خانواده همسرم فقط همسر من دچار شده و گفت در این صورت عمل جراحی هم جواب نمی ده .

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

سلام به ازین جون و سمیا جون
مرسی از اینکه تجربیاتتونو در اختیارم گذاشتین
پس 1 ماهه بعد شو شو رو میفرستم ازمایش ...................دعا کنید
عاقبت در یک شب از شبهای نور کودک من پا به این دنیا نهاد ...آن زمان بر من خدای مهربان نام شور انگیز مادر را نهاد
2740
سلامممممم ............منم شوهرم چهارشنبه عمل کرده ..........تعداد اسپرماش خیلی خوب بود ولی 95 درصد اب نرمال بدون ............... حالا 3 ماه بعد باید از بده ..........امید به خدا و....................................فقط شما که شوهراتون عمل کردن بعد عمل جای عمل و همون طرف ب ی ض ه یکم باد داشت ؟؟؟؟؟ من شوهرم واریکوسلش سمت چپ گرید 3 بود
مژگان جون منم شوشو وقتی عمل کرده بود بیضه هاش ورم داشت ولی اگه کامل استراحت کنه خوب میشه.....دکی گفت اگه استراحت نکنه هیدروسل میاره .......مواظبش باش مژگان جون
انشالله که نتیجه میگیری
اخییییییییی خیالم راحت شد مرسی که گفتی ............. اخه یه طوریه وقتی دیدم ورم داره ترسیدم ............. نه تو خونه هستش فعلا هیچ کاری هم نمیکنه فعلا خوابیده ................شوهر شما تا چند روز استراحت کرد ؟؟ کی راحت تونست بره سر کار ؟؟
سلام مژگان جون
شوشوی من چون هم واریکوسل چپ و هم راست داشت و از دو طرف عمل شده بود 15 روز دکی بهش استراحت داد و کاملا بعد از 15 روز خوب شد
حتی رفتیم با هم مسافرت
2706