2733
2739
عنوان

اونایی که همسراشون عمل واریکوسل انجام داده و نتیجه نگرفتن بیان تو.....

| مشاهده متن کامل بحث + 31824 بازدید | 58 پست

سلام دوستان شوهرمنم سه ماه پیش عمل کرد این ماه اقدام کردیم ... چند روز دیگه آز میده ببینیم نتیجه چی بوده ، داروهاشم کلومفین . آمپول اچ سی جی . سلنیوم. زینک. فولیک اسید بوده

پناه به خود خدااا 

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم چند ساله که درگیر همین مشکلم چند ساله پبش همسرم عمل واریکوسلو انجام داده اما اصلا تغییری نکرده امروز که دوباره سونا داد دکتر گفته که باید دوباره عمل شه  نمیدونم چ کار کنم خسته شدم 

2731

سلام دوستان همسر منم بعد ازچهارماه قبل عمل واریکوسل کرد اما وقتی از داد سرعت و حرکت کم شده بود پیش یه دکتر دیگه بردم گفت طبیعی نیس بعد از عمل افت کنه درصورتی ک دکتر خودش گف تا یک سال صبر کنین 

سلام دوستان همسر منم بعد ازچهارماه قبل عمل واریکوسل کرد اما وقتی از داد سرعت و حرکت کم شده بود پیش ی ...

گلم شماطبیعی باردارشدین؟چندماه بعد؟

خدایاهرکس که بچه میخوادبهش فرزندی سالم وصالح بده🙏ازدعای خیردیگران به من وهمسرهم فرزندانی سالم وصالح بده🙏اللهم صل علی محمدوآل محمد🙏🌷
سلام دوستان شوهرمنم سه ماه پیش عمل کرد این ماه اقدام کردیم ... چند روز دیگه آز میده ببینیم نتیجه چی ...

گلم شماطبیعی باردارشدین؟چندماه بعد؟

خدایاهرکس که بچه میخوادبهش فرزندی سالم وصالح بده🙏ازدعای خیردیگران به من وهمسرهم فرزندانی سالم وصالح بده🙏اللهم صل علی محمدوآل محمد🙏🌷
سلامم مژگان جون احتمال داره سقط هات به خاطر واریکوسل همسرت بوده باشه اخه دکتر شوشو ی من بهش گفت بهتر ...

گلم شماطبیعی باردارشدین؟چندماه بعدعمل شوهرتون؟

2740
سلام ماهک جان عمل واریکوسل عملی هستش که اصلا پیش بینی نمیشه که روی وضعیت مرد تاثیر میزاره یا نه (ا ...

گلم شماطبیعی باردارشدین؟چندماه بعدعمل؟

نه عزیزم ای وی افم کردم نشد

باivfهم جواب نگرفتی؟

این ماه ای یو ای کردم ببینم خدا چی میخاد

ان شالله به آرزوی قلبیت برسی گلم🌹🌹🌹