2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

از ما که گذشت نی نی داری، یعنی دیگه ماشاالله خانم و آقا شدن اما لحظه های شیرینی رو دارید سپری میکنید
قدر این روزها رو بدونید .

امیدوارم نی نی هاتون در سلامتی کامل وبا سعادتمندی بزرگ بشن و به قول مادرم چراغ دلتون باشند ...

مواظب خودتون ونی نی هاتون باشید
2728
ماری خانوم بخشید من یه سوال دارم .من همیشه دوست داشتم بچه زیاد داشته باشم .ولی با این اوضاع جامعه شو شو میگه دو تا خودم 3 تا 4 تا دوست دارم الان هنوز خدا قسمتم نکرده .نظر شما چیه بهر حال شما ببخشید از ما بیشتر پیراهن پاره کردید هههههههه
سلام
سپیده جان راستش منم چون نازایی داشتم بچه زیاد دوست داشتم البته فاصله سنی دخترام کمه(13 ماه)

ولی از اینکه دارمشون همراه پسرم خیللللللللللللللللللللللللللللللللی خوشحالم آخه من 25ساله که تو غریبی زندگی میکنم همه دلخوشیم تو زندگی همین سه تا بچه هست از نظر اقتصادی هم چون هردو شاغل هستیم زیاد برامون سخت نیست ازنظر وضع فرهنگی و اجتماعی جامعه به نظر من این خطرات تچتناب ناپذیره و همونقدر یک بچه رو تهدید میکنه که دوتا یا .....اما اگه با توجه به فرهنگ خودمون(منظورم از نظر خانوادگی )معیارهای خوب و بد رو از همون زمان نی نی بودن بهشون یاد بدیم مهمتر اینکه خودمون هم رعایت کنیم فکر کنم 90درصد قضیه حله

خیلی پر حرفی کردم سپیده جونم هروقت خوندی بگو پاک کنم امیدوارم به هر تعدادکه دوست داری نی نی سالم وزیبا وصدالبته صالح داشته باشی
2738
سلام سروناز خوبی خانومی/
عکس گل پسر خودتم بزار با مشخصاتت
ممنون

من هم اگه خدا بهم نی نی داد میام اینجا میزارم
مامان یک پسر خوشگل هستم 
وای ماری خانوم این چه حرفیه شما بزرگه مایید حرفاتون خیلی هم خوبه چرا پاکش کنید..امیدوارم بچه هاتونو همیشه سالمو و موفق باشن .هر چی خدا بخواد. حالا که فعلا خدا یه دونشم بهمون نداده .برام دعا کنید .
وای چه بچه های نازی!

نیکو و آبتین هردوتاشون خیلی نازن.

فاطمه جان قاب عکس نیکو جون هم خیلی قشنگه..من با اجازه شما دوتا از عکس نیکو جون سیو کردم!یکیش خود نیکو و یکیشم اگه اجازه بدی می خوام رو قابش با فتوشاپ برا نینیم کار کنم اگه خوب شد بدم برا چاپ..
راستی خودت عکسشو با فتوشاپ درست کردی؟ آخه خیلی قشنگ شده.
به امید اینکه دامن همه چشم انتظاران سبز سبز شود سپیده جان به روی چشم حتما دعا میکنم که از این اذیتهای شیرین بی نصیب نمونی

این نیکو خانم و آقا آبتین هم خیلی ناز و قشنگند الهی که سعادتمند شوند من چون نی نی خیلی دوست دارم همیشه میام و نگاهشون میکنم زنده باشند الهی
2706