2733
2734
عنوان

دختر هفت ساله ام اینو گفت شوکه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 136146 بازدید | 803 پست
واقعاهمینطوره؟یاحساس شده بچه؟اگر واقعازشت نیست ببرش روانشناس باهاش صحبت کنه شاید اعتمادبنفس نداره 🥺

یعنی اگه واقعا زشته نباید بره پیس روانشناس؟🤣🤣🤣

منظورتو فهمیدما 

لحن بیانت بامزه بود❤️

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤

منم‌کوچیک بودم همین حسو داشتم میگفتم چشام ریزه پوستم سیاهه زشتم

الان ۲۱ سالمه چشمام ب درشتی مشهوره پوستمم گندمیه و خیلی زیباتر شدم

تو همانی میشوی که می اندیشی!

اسی تمام کامنت های این پست رو براش بخون ک بفهمه چقد خوشگله 

ولی حتما با مشاور کودکان مشورت کن 

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤
2731

لابد چندتا بیشعور این و بهش گفتن که حساس شده

منم دوتا پسر دارم چندتا عوضی به پسر بزرگم گفتن

سیاهی و زشت داداشت خیلی خوشگل

در حالیکه نه سیاه نه زشت فقط مثل پسر کوچیکم

سرخ و سفید و چشم رنگی نیست

مهدی جان باتو دراین مسیر می مانم/تاابد با غدیر می مانم♥من غدیری ام😍

اولا که بچست و به نظرم به این حرفش اعتنا نکن و مطمئن باش اگر تو این مدت هیچ حرفی راجب این موضوع نزنی و یک ماهه دیگه دوباره این سوال رو بپرسی یه چیز دیگه جوابت رو میده ولی در کل سعی کن اعتماد به نفسش رو بالا ببری

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   

عزیزم الهی فداش شم 

دخترمن ۶ونیم سالشه حالاون برعکس شمامیگی سبزه  سفیدوفقط موهاش کلاژنتیکی فروپف مفی انقدرحسرت خواهرکوچیکش میخوره میگه چراتکون نمیخورن....دلم وباب برلش چون خیلی کوچیکه نمیشه دست ببره ارایشگاه کراتین و....میترسم

گفتم خودش بزرگ بشه میرسه بشون

ولی ازطرفی ام نمیزاره شونه کنم انقدرجیع میزنه نمیزاره ببندم...گاهی اوقات ناشکری میکنم خدایااین جه موهایی بمنادادی بعدمیگم خدامنوببخش شایدمصلحتمون...چی بگه ادم فقط غصه میخوره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
یعنی اگه واقعا زشته نباید بره پیس روانشناس؟🤣🤣🤣 منظورتو فهمیدما  لحن بیانت بامزه بود❤️

درست میگن،! کسی که زشته بره پیش رواشناس قشنگ که نمیشه،فقط پولش میره میشه یه زشت بی پول😔

شوخی میکنم. زشت ک نداریم 😀

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

بنظرم کار کنین رو اعتماد به نفسش واز الان روانشناس واینا وکلا طرز برخورد با این موضوعات رو بفهمین .چون شاید الان مشکل کوچیکی باشه ولی بزرگ ک شد ادامه داشته باشه خیلی مشکلات دیگع اضافه میشع 

چون خودم یکی از اونام 

وتو بچگی بهم میگفتن درمورد رنگ پوست و همه چی ومن بیش از حد حساس بودم 

حالا بزرگ شدم همه تعریف میکنن .نمیدونم یه چ دلیل البته .چون خیلی مسخرست  .الان خودمو تو آینه یه جادوگر میبینم ک از خودش متنفره به قدری گاهی میگم حتی گاهی فک میکنم هیچ انسانی مثل من زشت نیست 

امیدوارم شما همین موقع پیگیر بچتون باشین چون اصل کار همون اولع 

وواقعا گقتن اینکه تو زیبایی کافی نیست 

من خودم درواقع هیچ انسانی رو زشت نمی‌بینم بجز خودم 

وبنظرم زیبایی واقعی نیست وجود ندارع تنها ساخته ذهنه افرادع 

ولی حالا سلیقه عموم یا فرهنگ اون جامعه ممکنه اون چهره رو محبوب کنه ک ما اونو زیبا می‌شناسیم 

این نظر منع درواقع .ولی نمیتونم یه خودمم همینارو بگم 

اره سبزه ست و قبلنا بهش میگفتن الانم تک و توک میگن عمه هاش

م ۴ سالگیم با دوستم بیرکن بازیزمیکردیم زن همسایه دلشت درختا رو اب نیداد رفتیم از شلنگ اب بخوریم دوستم بور و چسم زاق بود من شبیه کارتون هایدی بودم البته گندمی تر بهم گفت به تو آب نمیدم زشتی به این میدم خوشگله دیگه همون شد که تا الان نمیتونم باور کنن خوشگلم با اینکه بارها دیگران بهم گفتن خوشگلی عمه های بچت نابودش کردن ایندکارشون با کشتن جسمش هیچ فرقی نداره

م ۴ سالگیم با دوستم بیرکن بازیزمیکردیم زن همسایه دلشت درختا رو اب نیداد رفتیم از شلنگ اب بخوریم دوست ...

دقیقا منم همش حرف بقیه تو ذهنم تکرار میشه 

وهمیشع سعی میکنم محتاط باشم حتی تو به کار بردن کلمات 

2706