2733
2734
عنوان

عروسييييي

226 بازدید | 18 پست

سلام دوستان من شهريور عروسي يكي از فاميلا شوهرمه تصميم داشتم يه پيرهن كرم رنگ بپوشم ولي حساب كردم ديدم ميفته موقع پريوديم خونريزيمم زياده ميترسم بزنه بيرون خيلي خورد تو ذوقم به قرص هاي ضد بارداريم حساسيت دارم چي كنم حالا؟؟؟

درباره زني كه روياهايش بر باد رفت چه ميداني؟زني كه پله ها را يكي يكي نه كه به يكباره سقوط كرده است،درباره زني كه ميرود، زني كه نطفه هاي هق هقش را در دهان بالش شب عقيم ميكرد چه ميداني؟ زني كه درهجمه ي مردان بيهوده  زنانگيش را فراموش كرد😢

يه تتو هم رو سينمه ميفته بيرون دوس ندارم ببيننش حرف درارن اونو چي كنمممم

درباره زني كه روياهايش بر باد رفت چه ميداني؟زني كه پله ها را يكي يكي نه كه به يكباره سقوط كرده است،درباره زني كه ميرود، زني كه نطفه هاي هق هقش را در دهان بالش شب عقيم ميكرد چه ميداني؟ زني كه درهجمه ي مردان بيهوده  زنانگيش را فراموش كرد😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

برم لباس بخرم يعني؟؟؟؟اي خدا

2740

ي لباس شيك تيره بپوش مشكى ك جذابه اتفاقا درضمن تتو زدي ينى دوس داشتى پس چيزي ك درس داري رو از نترس ك بقيه ببيننش :)

کاش زندگی دکمه ی آف داشت!!!نه حوصله ی مرور خاطره دارم...نه حوصله ی اتفاقی جدید...خواب...دلم یک خواب عمیق میخواهد ،بدونِ ترس...بدون اضطراب...بدون فکر!
😐😐😐😐 سوالایی میپرسینا. خب یه لباس تیره تر و پوشیده تر بپوش ، جز اینم مگه جوابی داره عایا

مرسي بابت راهنماييت گفتم شايد شورو مخصوصي يا نواربهداشتي چيزي باشه بهم معرفي كنن مهندس

مرسي بابت راهنماييت گفتم شايد شورو مخصوصي يا نواربهداشتي چيزي باشه بهم معرفي كنن مهندس

اخه ن... بهداشتی دیگه فرقی ندارن مگه ئ  لباس تیره بپوش برو هیچکسم نمیفهمه . 

چیزی که فراوان است اینجا تنهاییِ بی دریغِ من است....

اخه من هميشه جذب ميپوشم نواربهداشتي معلوم ميشه خيلي بده

2706