2737
2734

سلام دوست جونا من چند روزه بعد از مدتها سر میزنم به سایت تو خیلی از تاپیک ها میبینم بعد از پست اول استارتر یه نفر که فرد ثابتی هم نیست مینویسه خب که چی؟ یا اگه یه کم مودب باشه میگه ما چه کمکی میتونیم بکنیم؟؟ خیلی برام سوال شده قبلا اینجوری نبود یا به این شدت نبود کسی فکر کرده موضوع تاپیکش میتونه جذاب باشه و تاپیک زده خوب نیست اینجوری دلش رو بشکنیم مگه تو بقیه تاپیک ها اورانیوم غنی میکنن که از موضوع تاپیک یه نفر اینجوری انتقاد میکنیم؟نکنید عزیزان نکنید ناراحت کننده ست واقعا

نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب حالا که چی😂

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2742

ما چه کمکی میتونیم بکنیم😂😂😂😂😂😂😂😂

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

سلام عزیزم

کلا نمکدون تو سایت زیاد شده 

ماشالله یه عده هم فقط طلبکارن 

یا اینکه اومدن اینجا واسه تسویه حساب شخصی 

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚
2738
چطوری صهبا جون؟

قربونت برم خوبم تو چطوری؟پسرای گلت رو ببوس

نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
سلام عزیزم کلا نمکدون تو سایت زیاد شده  ماشالله یه عده هم فقط طلبکارن  یا اینکه اومد ...

سلام جانم تسویه حساب رو خوب گفتی

وای عزیزم من تاپیک های قدیمی میخوندم شمام توش بودین وای چقدر لاکچری😎😌 خوشحالم میبینمتون اصلا ی ...

خخخ چی میگفتم حالا؟

2706