2737
2734

سلام دوستان خودم خیلی دوست داشتم برم که نشد کسی بوده؟تعریف میکنید از حال و هواش؟
😍😍😍

نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

منم میخواستم برم نشد...یکی از دوستام رفته بود میگفت کیفیت تصویر و صدا افتضاح بوده بین نیمه برگشتن

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
منم نرفتم ولی عکساش مثل خارجه 😁😁😁😁

آره والا خوش به حال اونایی که رفتن

نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
2740
منم میخواستم برم نشد...یکی از دوستام رفته بود میگفت کیفیت تصویر و صدا افتضاح بوده بین نیمه برگشتن

جدی؟چه بد

چخبر بوده

سلام فلا جان خوشحالم میبینمت بعد از مدتها

2706