2733
2739
سلام بچه‌ها
پسر 5 ماهه من مدتیه در طول شب یک ساعت یک بار همراه با گریه شدید از خواب می‌پره بعدش باید بغلش کنم و یکم راش ببرم تا دوباره بخوابه از یک طرف نگرانم که شاید یک مشکلی داشته باشه از طرف دیگه واقعا خودم اصلا نمی‌خوابم. شما این تجربه رو داشتین ؟ می‌دونین علتش و راه درمانش چیه؟
هورام جون پسر من یکسالش شده همچنان اجازه خواب به من نمیده ! ولی پسر شما ممکنه به خاطر دندون باشه پسر من یه مدت اینجور بود بردیم دکتر اون تشخیص داد لثش آبسه کرده و دو ماهم طول کشید تا دندون درآورد !
ممکنه از دندون باشه ... براش بی حس کننده بزن اگه آروم شد یعنی دندون بوده ... اگر شیر خشک هم میخوره ممکنه دیگه این مارک یا مدل بهش نسازه پسر منهم مینطور بود وقتی ب ب لاک میخورد ..عوض کردم و نان 1 بهش دادم خوب شد .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم از دندون دختر منم 5ماه 12 روزشه جدیدا اینجوری دکترش گفت از دندون و ژل مخصوص نوزاد که اسمش (تی ژل) بهش داد خواستی بگیری امریکاییش و بگیر بزن رو لثه البته زیاد نی نی ها اولش خوششون نمیاد ولی عالیههههههههههه مخصوص دندون در اوردن نی نی
2728
هورام جون پسر من از زمان تولد اینطوری بود بعد از یکسالگی خوب شد نزدیک به دوسال که بود تند تند پلک می زد بردیم دکتر مغز و اعصاب اطفال با یه نوار مغز تشخیص شبه تشنج دادن و حالت های پریدن از خواب و جیغ کشیدن هاش رو هم نوعی تشنج خفیف تشخیص دادن و الان چند ماهه که دارو می خوره
امیدوارم چیزی نباشه اما با دکترش مشورت کن
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
2738
پسر من الان ده ماهه است. وقتی کوچکتر بود خیلی تو خواب جیغ می زد به دکتر که گفتم گفت به خاطر نفخ است. نفخش که خوب شد این مشکل هم حل شد. اخیرا هم دوباره اینجوری شد فهمیدم به خاطر این که سرما خورده و راه بینی اش بسته شده این طوری است. سرماخوردگیش که خوب شد آن هم خوب شد.