2733
2739

من سال گذشته رزومه به چند تا شركت فرستادم . امروز خانمي باهام تماس گرفته از يك شركت حسابداري كه خانم فلاني در زمينه همكاري با ما و معرفي سيستمهاي حسابداري به شركتهايي كه باهاشون كار ميكنين اينقدر سود بهتون ميديم و فلان و بهمان . 

ميگم خانوم از كجاتماس ميگيري اسم شركت حسابداريشون رو گفت . ميگم شماره من رو از كجا اوردين ميگه از تو رزومه تون . ميگم من كه براي شما رزومه نفرستادم . ميگه از گوگل درآورديم . 

مگه ميشه ؟ اينجوري كه همه ميتونن شماره آدرس منزل و همه چيز شما رو از تو رزومه در بيارن . خيلي وحشتناكه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
نه عزیزم تو گوگل نیست اون شرکت هایی که واسشون رزومه فرستادین اطلاعاتتون رو فروختن!!!

يعني ممكنه . اينجوري كه ديگه رزومه نميشه جايي داد . ببين از اين اطلاعات چه سوء استفاده اي ممكنه بشه 

پس اون شركت ايميل منابع انسانيشو فروخته احتمالا،بعضياشون از اين كارا ميكنن

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
خانمهاي وارد به اينترنت ميتونين بگين چطوري اينكار رو كردن . الان اسم خودمو تو گوگل سرچ ميكنم هيچي نم ...

عزیزم نمیشه همچین چیزی
شما رزومه برای جایی بفرستی که وارد موتورجستجوی گوگل نمیشه
داخل حافظه ی سایت اون شرکتی که فرستادی ذخیره میشه

سیل از کشور ویرانه تهی دست رود،باده با مردم نادان چه تواند کردن؟
2706