2752
2734
عنوان

دخترا شده عشقتون بره زن بگیره دلتونو بشکنه باز پشیمون بشه برگرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5136 بازدید | 318 پست

منتظر تاوان و...نباش 

پسرا زن بگیرن بعد ی مدت سرگرم زندگی شون میشن و خوش و خرمن

نترس باز عاشق میشی این روزاتم میگذره البته اگه نری فاز شکست عشقی و قربانی بودن

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم
به هیچ دردی نمیخوره ولی دیدن خاریش کمی دل ادمو اروم میکنه

یکی از آشناهای ما ، طرف بعد چند سال به اجبار خانواده اش رفت زن گرفت، بعد دوباره گفته بود من زنم نمی خوام و یکی دیگه رو می خوام ، بعد زنش طلاق داد و دوباره می خواست بیاد برای این دختره ، خانواده پسره هیچ جوره راضی نمی شدن بیاند خواستگاری، بعد چند سال دیگه دختره با یکی دیگه ازدواج کرد، الانم خدا رو شکر خوشبخته، شوهر الانش خیلی خیلی از اوت پسره بهتره ، هم از لحاظ موقعیت اجتماعی ، هم خانواده ، هم از لحاظ مالی ! 

کلا پسر قبلیه اصلا در سطحش نبود چون دختره بهش خیلی علاقه داشت همه رو راضی کرده بود که به این وصلت رضایت بدن ! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من باشم هرجور شده میرم یه بهتر از اون پیدا می کنم من میتونم ولی تو رو نمیدونم گه چی برات خوب و درسته ...

ایشالا ک خوشبخت ترین بشی عزیزدلم

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔
عشق من نزدیک عروسیمون وقتی طلا و لباس و وسایل زندگی خریده بودیم رفت و دیگه برنگشت ،،، بعدم با یه دخت ...

الهی بمیرم برای دلت خدا از این ادما نگذره 

هیچوقت ندیدیش یا ازش خبر نداری ک زندگیش چجوره خوشبخته یا تاوان داده؟

2731
من مجرد بودم هم دیگرو خیلی دوسداشتیم بعد چند مدت دیدم عروسی ش بود ازدم درشون رد شدم دیدم چراغ وصل می ...

واقعا؟

چندوقت بعدش؟

زنشم طلاق داده؟

منتظر تاوان و...نباش  پسرا زن بگیرن بعد ی مدت سرگرم زندگی شون میشن و خوش و خرمن نترس باز عاشق ...

زندگیمو نابود کرد بازور اومد توی زندگیم کلی قول داد و برای اولین بار عاشقم کرد انقدر عاشقم کرد ک جنون گرفته بودم بعدم اینجور کرد

یکی از آشناهای ما ، طرف بعد چند سال به اجبار خانواده اش رفت زن گرفت، بعد دوباره گفته بود من زنم نمی ...

خداروشکر که خوشبخت شده الهی همه دخترامون ک دل هاشون میشکنه خوشبخت بشن 

پسره طلاق داد زنشو ؟

خداروشکر که خوشبخت شده الهی همه دخترامون ک دل هاشون میشکنه خوشبخت بشن  پسره طلاق داد زنشو ؟

آره زنش طلاق داد ، دیگه بعدش نفهمیدیم چیکار کرد ، چون دختره فامیلشون بود ، ولی اون دختره هم گناه داشت ، بی خبر آمده بود وسط یه عشق نافرجام!  این وسط مادری که می دونه پسرش ، دلش جایی دیگه است و پای یه دختر دیگه رو می کشه وسط ، اونم مقصره ، وگرنه این دو نفر که از اول عاشق هم بودند! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
آره زنش طلاق داد ، دیگه بعدش نفهمیدیم چیکار کرد ، چون دختره فامیلشون بود ، ولی اون دختره هم گناه داش ...

اره الهی خدا از مادرشون نگذره ولی خب ایناهم دلشون بوده دیگه 

ی سال خودشم بای بچه ی زمانی بود مثلا بهم حرص میدادباماشین شاسی بلند ک یعنی خوشبخترینم  ی کلمه ب ...

خوشبحالت خدا صداتو شنید توروخدا برام دعا کن خدا هم تاوان منو همونجور ببرحمانه ازشون بگیره تا دلم اروم بشه حالم خیلی بده 😔

خوشبحالت خدا صداتو شنید توروخدا برام دعا کن خدا هم تاوان منو همونجور ببرحمانه ازشون بگیره تا دلم ارو ...

صدرصد میگیرع چون بااحساسات توبازی کرده خداهس خداهس قول میدم بهت ی روزی میاد میبینی چی ب چیه حتا دیگه واسه توهگ مهم نیس

یه اکسی داشتم چند سال پیش دوران دبیرستان رفت خلاصه سال 98 هعی با حال و روز پریشون به خوابم میومد بهش فکر نمیکردم گفتم خدایا من اصلا نه به این فکر میکنم نه واسم مهمه دیگه چرا انقدر توی فکر و ذهنم به خوابم میاد هیچ ادرسی تلگرام اینستاشو نداشتم انقدر اتفاقی پیجش پیدا شد هنوز خودم توی شوکم خلاصه دیدم دقیقا سال پیشش همون روزی که من حرم بودم اونم از شهرشون اومده بود مشهد ولی هم دیگرو ندیده بودیم از تاریخ پستش فهمیدم ,خانواده اش براش زن گرفته بودن خیلی حال روحی داغونی داشت به روی خودشم نیاورد ازدواج کرده و با من هعی حرف میزد منم خداحافظی کردم پیجم پاک کردم هنوز برام عجیبه که حکمت این اتفاق چی بود وقتی قرار نبود بهم برسیم

کلی شکسته داغون شده بود به گمونم کارما پس داد😕

میشه واسه رسیدنم به آقای ایکس دعا کنید سلامتیم از دست دادم خیلی مهمه امسال زود ازدواج کنم منم واسه تون صلوات میفرستم💔

من اره یه رابطه عاطفی عاشقانه قشنگ داشتیم چون موقعیت و قیافه ش قشنگ شده بود وعالی شده بود خیلیا که دختر داشتن براش خواب دیده بودن

وسوسه ش کردن

بعد خود خانواذه دختر چیزخورش کردن خووشون قرار مامزدی گذاستن

فکر کنین امسب رفته بودن دختر ببینن 

سریع اونا گفته بودن مبارکه فرداشب بیاین نامزدی اینا گفته بودن نهههه زود فرداش زنگ زده بودن ما فامیلامون خبر دار شدن دخترمون سوهر کرده خوب نیس اسم روش گذاشتین دیگه فردا شب ما به فامیلامون گفتیم نامزدبه

پسره رو گذاشتن تو موقعیت انجام شده

خیییلی پشیمان شد کلی عکس پروفایل شکست عشقی با وجود نامزد گذاشت به قران

ازدواجم کرد بعدش داداشمو دیده بود گفته بود خیییلی پشیمونم اگه بدونی چه دختریو بخاطر این از دست دادم 

بعدش به خودم پیام داد و کلی ابراز پشیمانی گفت عین خر تو گل گیر کردم ولی من دیگه جوابشو ندتدم گفتم برو پی زندگیت

هرچند چقدر گریه کردم چقدر شبا تا صبح خدارو صدا زدم چقدر حالو روزم دل کافر و کباب میکرد

ولی وفتی متاهل بود به چه کارم میومد

بعضس وقتا میشنوم مشکلات دارن و حتی بحث طلاقم کردولی دختره وخانوتدش از نداری فقط دارن پز میدن 

پسره وحشتاناک پولداره کارخونه معدن پرادو

صدرصد میگیرع چون بااحساسات توبازی کرده خداهس خداهس قول میدم بهت ی روزی میاد میبینی چی ب چیه حتا دیگه ...

قربونت برم مرسی از حرفات 

2706