2733
2734
عنوان

دل درد شبیه قاعدگی و بهترین زمان تست بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 263373 بازدید | 82 پست

سلام منم بعداز ۴ سال 

نزدیک ۴ ماه هست که اقدام کردم  دلم میخواد یه فندوق داشته باشم 

هر ماه پری ۲۵ میومد .

اما ماه پیش علائم بارداری داشتم

مثل گر گرفتگی ،درد سینه،سرگیجه ،نفس تنگی

با دو روز تاخیر خوشحال شدم فکر کردم باردارم 

روز ۲۵ سه قطره خون دیدم 

اما پری نیومد 

بعد ترشح سفید داشتم 

اما  ۲۷ پری شدم و درد خیلی زیادی هم داشتم 

و این ماه هم  بازم دیر اومد یعنی ۲۹ پری شدم و باز نی نی در کار نبود😢

نمیدونم چرا عقب میفته .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان ، من تقريبا در زمان تخمك گذاري رابطه داشتم ، و چهار روز مانده به تاريخ پريودم ، پير شدم يعني زودتر ...خودم فكر ميكردم بار دار هستم ، ولي بعد از رابطه كه داشتم دچار خونريزي شدم ...با توجه به اين كه يك دختر هم دارم . يعني مشكلي دارم ؟ يا اينكه باردارم فقط بر اثر لانه گزيني خونريزي دارم؟؟؟ تست هم در خانه منفي بود .

2728
نه عزیزم امکان نداره ،شاید به علت تغییرات هورمونی باشه.

سلام

امروز روز پنجمه که پریودم دیر کرده .در حال اقدامم .دیروز آز بتا منفی بود.از دیشب درد پریودی دارم .آیا بازم احتمال بارداری هست به نظرتون.

سلام بچه ها منم الان ۶روز از وقت پریودم گذشته دل دردو شکم درد دارم سینه هامم خیلی درد میکنه امروز یه لکه قهوه ای دیدم به نظرتون من باردارم؟ خیلی مشتاقم مامان شم انشالله که خدا برا اونایی که میخوان ی فندق ناز بده منم همینطور

سلام بچه ها منم الان ۶روز از وقت پریودم گذشته دل دردو شکم درد دارم سینه هامم خیلی درد میکنه امروز یه ...

انشالله که حامله ای!برا منم دعا کن

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون
2738

من که تقریبا دارم خل میشم بس که تو اینترنت چرخیدم .. ۵ روزه عقب انداختم صبح دوتا بی بی چک استفاده کردم اولیش یه هاله ی خیلی خیلی کمرنگ که با دقت زیاد دیده میشه دومی هم که یه خط نمیدونم امیدوارم باشم یا نه! یکم سردرد دارم کمی هم زیر دلم امروز تیر میکشه خواهش میکنم بیاین علائمتونو بگین 

من دیروز موعدپریودم بود ولی نشدم سمت چپم هم تیرمیکشه خیلی نمی‌دونم باردارم یانه فردا تست میزنم ببینم چیه انشالله که باردارباشم دعاکنین برام تورو خدا من یه ساله اقدامم ۲۱سالمه

سلام اینجا فقط همه سوال پرسیدن و کسی نیس،ک راهنمایی کنه و تجربیاتشو بگه لااقل بیاین بگین پری،شدین یا نی نی داشتین

مهربونا میشه برای سلامتی مامانم سرطان بدخیم داره صلوات بفرستید😭خدا انشالله ده برابرشو بهتون برگردونه♥
2706