2733
2734
عنوان

یا باب الحوائج، یا موسی بن جعفر...

35523 بازدید | 48 پست
آپلود سنتر عکس وب سایت فیروز

دل را به دسته گل های انتظار آذین می بندیم و چشم در راه مولود فضیلت ها و سرمشق عارفان و سالکان، امام موسی کاظم (ع) می نشینیم و ندا سر می دهیم: سلام ما بر تو ای که سجاده شب، غمناک از مناجات شب و نیمه شبت و میله های سرد زندان شرمنده از این همه استقامت تو. ای سرمشق مقاومت و صبوری! ای اسطوره پرشکوه و هارون شکن!طلوعت مبارک
به جای سرزنش من به او نگاه کنید

دلیل سر به هوا بودن زمین ماه است
یَا أَبَا الْحَسَنِ یَا مُوسَى بْنَ جَعْفَرٍ

أَیُّهَا الْکَاظِمُ یَا ابْنَ رَسُولِ اللَّهِ یَا حُجَّةَ اللَّهِ عَلَى خَلْقِهِ یَا سَیِّدَنَا وَ مَوْلانَا

إِنَّا تَوَجَّهْنَا وَ اسْتَشْفَعْنَا وَ تَوَسَّلْنَا بِکَ إِلَى اللَّهِ وَ قَدَّمْنَاکَ بَیْنَ یَدَیْ حَاجَاتِنَا

یَا وَجِیها عِنْدَ اللَّهِ اشْفَعْ لَنَا عِنْدَ اللَّهِ

آپلود سنتر عکس وب سایت فیروز

تو روایات داریم هر کس حاجتی داره 1400 صلوات نذر کنه و برای هدیه به امام موسی بن جعفر(ع) بفرسته
حاجت روا میشه.هر کس میتونه امشب یا فردا این تعداد صلوات رو بفرسته.انشاءالله هر کس هر حاجتی داره به حق باب الحوائج حاجتش برآورده بشه و عزیزانی که در سانحه هواپیما از دست دادیم امشب سر سفره باب الحوائج مهمون باشند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام ببخشید باید یه جا بگیم یا میشه مثلا 600تا امروز 800تا فردا میشه ممنون میشوم جواب بدی خانمی

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
سلام ندا جان

فکر کنم میشه یکجا نگفت.منم خودم نمیتونم یکجا بفرستم.مهم اینه که این تعداد صلوات فرستاده بشه.

احادیثی از امام موسی کاظم(ع):

کسی که هر روز خود را ارزیابی نکند از ما نیست

شتاب در رفتار وقار و سنگینی را از انسان دور میکند

دعایی که بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او

2738
اینم سایت زیارت آنلاین کاظمین....انشاءالله ائمه بزرگوار سلام از راه دور ما رو هم میپذیرند

http://www.aljawadain.org/live.html

زمین را از صفا زیور ببندید به اوج آسمان اختر ببندید
به مژگان خاک این ره را زدایید
بر آن بال ملائک را گشایید
به اشک دیدگان ره را بشویید
شمیم عشق را اینک ببویید
که مى‏ آید گلى از آسمان ها
که مستش مى ‏شود دل‏ها و جان ها
از این تک گل دل صحرا بهارى ست
دگر پایان هجر و بى قرارى ست
خریدار جمالش قدسیانند
همیشه زائرش قدوسیانند
ز صبرش در عجب درمانده ایوب
ز اشک دیده‏ اش وامانده یعقوب
هزاران یوسف زیباى کنعان
خریدار رخ آن ماه تابان
گل است و در دل زندان اعدا
فتاده یوسف زهرایى ما
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2706