2733
2734
عنوان

یا باب الحوائج، یا موسی بن جعفر...

| مشاهده متن کامل بحث + 35524 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مولا مولا ،یا موسی بن جعفر

آقا آقا ای دلدار و دلبر

سلطان سخا بحر عطا مظهر داور

صیاد ازل کان کرم حجت اکبر

مصداق هدی شمس ضحی ماه فلک پر

دارنده دین آنکه خدا را شده مظهر

هفتم گهر درج شرف موسی جعفر

مولا مولا ،یا موسی بن جعفر

من هم به سهم خودم این میلاد خجسته را به عموم و کاربران محترم و محترمه به خصوص سادات سایت تبریک عرض می کنم و از جدم سلامتی و موفقیت روز افزون همه را خواستارم

همچنین خانم ضحی از شما هم ممنونم

یا ابالحسن
یا موسی بن جعفر
ایها الکاظم علیه السلام
یابن رسول الله
یا حجت الله علی خلقه
یا سیدنا و مولانا
انا توجهنا
و استشفعنا
وتوسلنا
بک الی الله
و قدمناک بین یدی حاجاتنا
یا وجیه عندالله
اشفع لنا عندالله
2731
من ارادت خاصی به آقا امام رضا (ع) دارم آخه که همیشه بچگیهام با مامانم که میرفتیم حرم حداقلش هفته ای یکبار مخصوصا زمستونها که خلوت بود صحن و سرای ایشون جای بازی منو خواهر کوچکترم بود کلی حال می کردیم با کفتر های امام .

از اون موقع بزرگتر که شدم همیشه با ایشون درد دل می کردم همیشه هم آقا رو یا به جان پدر بزرگوارشون یا سه دفعه به جان پسر گرامیشون قسم میدادم تا حالا که روسفیدم کردند هرچی خواستم بهم دادن .

آقا جون از این راه دور تولد پدر بزرگوارتون رو تبریک میگم آقا منو که یادتونه آقا جون عیدی ما فراموش نشه عاقبت بخیری خودم وفرزندان و خانواده ام و همه ی دوستان نی نی سایتی
سلام به همه دوستان.حیف که حادثه رخ داده موجب می شه که نتونیم اظهار شادی کنیم ولی برای همه از دست رفتگان در این شب عزیز و مبارک دعای خیر و آرزوی علو درجات داریم و برای بازماندگان ارزوی صبر....دوستان گل این تاپیک و سایر تاپیک های مذهبی و همه کسانی که امشب به اینجا سر می زنید از همه التماس دعا دارم. دعا کنید در دنیا و اخرت رو سفید باشم و چند تا حاجت مهم دارم که براورده شه.چند تا مریض هم داریم لطفا دعا بفرمایید. منم برای همتون اگر قابل باشم دعا می کنم
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
ماری جونم سلام خیلی دوستت دارم. دلم واقعا برای هم صحبتی با شما تنگ شده. این روزها خیلی درگیرم امیدوارم فرصتی پیش بیاد که بتونیم بیشتر با هم صحبت کنیم.به همه دوستان تاپیک جامعه شناسی خودمونی سلام برسون دلم براشون تنگ شده
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
ان شاء الله . اگر امام رضا منو طلبید یه دعای مخصوص برای شما و فرزندان و خانواده مهربونت می کنم. امیدوارم با سلامتی کامل بالای سر خانواده ات باشی
از همگی ممنونم و التماس دعا دارم

و با تشکر مجدد از آقای شاهد متن صلوات رو هم براتون میذارم اگه خواستید همزمان بخونید:

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَی الاْمینِ الْمُؤْتَمَنِ موُسَی بْنِ جَعْفَرٍ الْبَرِّ الْوَفِیِّ الطّاهِرِ الزَّکِیِّ النُّورِ الْمُبینِ الْمُجْتَهِدِ الْمُحْتَسِبِ الصّابِرِ عَلَی الاْذی فیکَ اَللّهُمَّ وَکَما بَلَّغَ عَنْ ابآئِهِ مَا اسْتُودِعَ مِنْ اَمْرِکَ وَنَهْیِکَ وَحَمَلَ عَلَی الْمَحَجَّةِ وَکابَدَ اَهْلَ الْعِزَّةِ وَالشِّدَّةِ فیما کانَ یَلْقی مِنْ جُهّالِ قَوْمِهِ رَبِّ فَصَلِّ عَلَیْهِ اَفْضَلَ وَاَکْمَلَ ما صَلَّیْتَ عَلی اَحَدٍ مِمَّنْ اَطاعَکَ وَنَصَحَ لِعِبادِکَ اِنَّکَ غَفوُرٌ رَحیمٌ‏
به جای سرزنش من به او نگاه کنید

دلیل سر به هوا بودن زمین ماه است
آپلود سنتر عکس وب سایت فیروز

یکى از اصحاب و راویان حدیث ، به نام علىّ فرزند ابوحمزه بطائنى حکایت کند:
روزى از روزها جهت دیدار و ملاقات حضرت ابوالحسن ، امام موسى کاظم علیه السلام حرکت کردم ، حضرت را در زمین کشاورزى ، در حالتى یافتم که مشغول کار و تلاش بود و عرق از بدن مبارکش سرازیر گشته بود.
بسیار تعجّب کردم و اظهار داشتم : یاابن رسول اللّه ! من فداى شما گردم ، مردم کجا هستند تا مشاهده کنند، که شما این چنین در این گرماى سوزان مشغول کار هستى و تلاش و فعّالیّت مى نمائى .
امام علیه السلام لب به سخن گشود و فرمود: اى علىّ! آن هائى که از من بهتر و برتر بوده اند، به طور مرتّب کوشش و تلاش داشته اند و هر کدام به نوعى کار مى کرده اند.
عرض کردم : منظور شما چه کسانى هستند؟
حضرت در پاسخ فرمود: منظورم رسول اللّه ، امیرالمؤمنین و دیگر پدرانم صلوات اللّه علیهم اجمعین مى باشند، که با دست خود کار و تلاش ‍ مى کرده اند.
سپس امام موسى کاظم علیه السلام ضمن فرمایشات خود افزود:
و این نوع کار و تلاشى را که من مشغول انجام آن هستم و تو مشاهده مى کنى ، پیامبران مُرسل الهى و نیز پیامبران غیر مرسل همه شان به آن اشتغال داشته اند و به وسیله آن تلاش و امرار معاش مى کرده اند.
و همچنین بندگان صالح خداوند متعال همه در تلاش و کوشش ‍ مى باشند
aviny.com

آپلود سنتر عکس وب سایت فیروز
به جای سرزنش من به او نگاه کنید

دلیل سر به هوا بودن زمین ماه است
2706