2737
2739
سلام،خانم های گل، من درست یکماه پیش فریز کردم،زخم کوچکی داشتم. دکتر گفته بودند که یکماه تموم شد بیا برای چکاپ، امروز رفتم، گفتن دهانه رحمت خیلی خوبه، ولی کامل التیام نیافته، کلا 2 ماه، 2 ماهو نیم طول میکشه،کامل خوب بشه. یک پماد هم داد، گفت کمی ترشح داری.بزن، من یکم ترسیدم، احساس میکنم شاید مشکلی هست، آیا شما درست بعد یکماه خوب شدید؟یا واقعا این مدت که گفتن طول میکشه؟ممنون.
من تا قبل از دو ماه خوب شدم. شاید 40 روز. البته بعضیا شنیدم که میگن دوباره عود کرده! اما من که خوب خوب شدم.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
گل یاسی جون من چند روز پیش رفتم دکتر چون خیلی خارش داشتم و سوزش هم داشتم دکتر گفت قارچ داری و باید فریز بشی منم ترسیدم چون دکتر خدم نبود صبر کردم دکترم بیاد برم پیشش شما هم این مشکل رو داشتید؟؟؟؟؟؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
والا من که از این چیزا سر در نمی یارم اصلا نمی دونم فریز کردن یعنی چی. این دکتری که رفتم پیشش اینو گفت. دکتر خودم هم دکتر توکله مطبش رفته میرداماد منم نمی دونم چی کار کنم دکتر دیگه ای هم سراغ ندارم که مسیرم بخوره. خونمون بلوار کشاورزه
2740
دخترمامان، برای قارچ که قرص و پماد می نویسن خوب میشی، شاید زخمی دهانه رحمت داشته که دکتر گفتن باید فریز کنید. ولی حتما یک دکتر خوب دیگه برید، تا عفونتتون هم خوب نشه، فریز نمی کنن، من دلیل زخمم معلوم نشد، شایدم قبلا عفونتی گرفته بودم بهش نرسیدم، زخم شده بود. سریع برید دکتر.
من همینطوری مشکلی نداشتم، رفتم معاینه ،چکاپ زنان،معلوم شد، بعدش کم کم ترشحاتم تغییر کرد،عفونتم حتی گرفتم. در هر شخصی فرق میکنه، بعضی ها لکه بینی دارند، بعضی خون و درد بعد نزدیکی دارند، بعضی هم مثل من علامتی ندارند، ولی زخم شده بود.
2706