2733
2739

مغزشون واقعا پوسیده‌ست..

مثلا میگه با این رفیقت قطع‌ارتباط کن چون همش درحال خندیدنه تو خیابون و این کار زشته و تو هم مثل اون میشی. احساس می‌کنم حرفاشون روم تاثیر گذاشته چون دیگه هیشکی خنده‌مو ندیده. وقتایی هم که می‌خندم یهو یاد حرفش میوفتم و خندمو جمع می‌کنم.. همه‌ی امیدم به درسمه که یه چیز خوب قبول شم و برم از پیششون

چیزی که به‌طور قطع میدانستم این بود که بارها در زندگی‌ام مرده بودم..؛

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

مامانت درست میگه

ولی نتونسته منظورشو بهت برسونه

منظورش این نیس نخندی

منظورش اینه سنگین و با متانت بخند

نه که صدای هر هر کر کرت کل خیابونو برداره

دختر متانتش قشنگه

والا سرمایه دارا و پولدارا هم مثل خر عرعر نمیکنن که یه سری دختر و پسر تو خیابون میخندن

والا همشون سر سنگینن

شما هم زیبا بخند ،اصلا دنیا با لبخند منو تو قشنگه

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
2738

الان فقط برای اینکه بهت گفته بیرون نخنداین تصمیم روگرفتی بنده خدا تفکرش اینطوریه دیگه خوبه مامانت هست

عزیزم برای سلامتی پدرم ،مرد مهربان زندگیم صلوات بفرست(اللهم صل علی محمد و آل محمدوعجل 
باورم نمیشه انقدر قدیمی های تعصبی سنتی با شادی و خنده دشمنن. اخه کی دیگه خنده رو بد میدونه

واقعا برای منم عجیبه.. حالا اگه از غم و غصه بمیرمم مهم نیست براشون، حتی نمیگن چته

الان فقط برای اینکه بهت گفته بیرون نخنداین تصمیم روگرفتی بنده خدا تفکرش اینطوریه دیگه خوبه مامانت هس ...

نه عزیزم، این یکی از حرفاشه..

دیوونم کرده بنده‌خدا🙂

واقعا برای منم عجیبه.. حالا اگه از غم و غصه بمیرمم مهم نیست براشون، حتی نمیگن چته

میدونم عزیزم دیدم از این ادما. حیا رو تعریف میکنن تو بلند بلند نخندیدن و خمیده راه رفتن و .... . عقب موندگی و تحجر همینه دیگه. مذهبی هست مادرتون؟

نه عزیزم، این یکی از حرفاشه.. دیوونم کرده بنده‌خدا🙂

نمیدونم مامانه دیگه،مامانای ماهم تقریبا همین بودن وهستن مثبت فکر کن

عزیزم برای سلامتی پدرم ،مرد مهربان زندگیم صلوات بفرست(اللهم صل علی محمد و آل محمدوعجل 
میدونم عزیزم دیدم از این ادما. حیا رو تعریف میکنن تو بلند بلند نخندیدن و خمیده راه رفتن و .... . عقب ...

کم‌وبیش مذهبیه.. 

2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز