2733
2739

سلام دوستان.....به خاطر خیانت شوهرم میخواستم جدا شم ولی التماس کرد که اینکارو نکنم...ولی شرط گذاشتم حق طلاق و حضانت بچه هارو بده به من...قبول کرد

ولی قباله ازدواجم گم شده

توروخدا راهنماییم کنید چیکارکنم ؟مراحل وروند کارشو بگید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قایم کرده بعد این پیشنهاد رو بهت داده

تقدیم ب دختر نازم😜                                                                     💖 اصفهان با آن همه وسعت شده نصف جهان!                   چند وجب داری,ولی کل جهانم گشته ای💖
2728

باید بری همون محضری که عقد کردین یه دونه هم اونجا دارن یه کپی برابر اصل میگیری

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2740

قشنگ معلومه قایم کرده چرا قباله هارو پیش خودتون نگه میدارید ماله من وخواهرم  پیش مامانمه 

‏برای اینکه کمتر آسیب ببینیدفاصله‌ها را رعایت کنید چه در رانندگی و چه در زنـدگی   
نه پیتزا جون...خونه مامانم اینا بوده گم شده

برو محضر  عزیزم خودشون میدونن چیکارکنن نگران نباش

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  

زیر بار نرو قباله شک نکن کار خودشه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
۱۵ سال پیش ازدواج کردیم.... دفترخانه نمیدونم کدوم بوده؟ همون که توشناسنامه نوشته هست؟؟؟؟

آره

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
واینکه التماس میکنه دفترخانه و وکیل و اینا اصلا توشهرخودمون نباشه چون آبروش میره  نمیدونم چیکا ...

برو همون محضري كه ازدواج كردين يه نامه بهت ميده ده هزار تومن كه كپي عقدنامه محضري هست بعد با اون كاغذ برو يه شهر ديگه محضر كارتون رو بكنيد به همين راحتي

2706