2733
2739
قندعسل جون
آزمایش چی دادی؟
رژیم خیلی سخته . من فقط همیشه شیر و لبنیات رو رژیم داشتم اما حالا می بینم مامانا چه رژیمای سختی می گیرن. آفرین که اراده ات اینقدر خوبه . انشالله خیلی زود از رژیم دربیای.
قند عسلن باید به نی نی ات شیر نئوکیت یا پرکمیدا بدی
عالیه باید از داروخانه هلال احمر با نسخه بگیری
من الان به پسرم پرکمیدا میدم رفلاکس خیلی بهتر شده اول ماست گوسفندی دادم بعد ماست گاوی هم دادم چیزیش نشد اما رانیتدین بهش میدن
و غذاش تحت نظر دکتر نجفی است واقعا عالیه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قند عسلن باید به نی نی ات شیر نئوکیت یا پرکمیدا بدی
عالیه باید از داروخانه هلال احمر با نسخه بگیری
من الان به پسرم پرکمیدا میدم رفلاکس خیلی بهتر شده اول ماست گوسفندی دادم بعد ماست گاوی هم دادم چیزیش نشد اما رانیتدین بهش میدن
و غذاش تحت نظر دکتر نجفی است واقعا عالیه
سلام دختر من 5 ماهشه و رانیتیدین و موتیلیوم می خوره،رفلاکسش پنهان بود و از وزن نگرفتنش فهمیدیم.اما با دارو خوردن مشکل داره. هر بار 3-4 سی سی دارو میدم که شاید 1.5 سی سی رو بخوره. لبنیات و گوجه و رب و گوشت گاو و کافیین هم نمی اما هنوز خیلی وزن نگرفته
2742
2738
عزیزم چیز دیگه ای نبوده تا حالا، اما جند روزه که مرتب پاهاشو از مچ به پایین به هم می ماله، نمی دونم خارش داره یا نه. ولی دونه یا علائم دیگه نداره. اما از وقتی رانیتیدین می خوره خواب شبش بهتر شده اما در طول روز زیاد نمی خوابه، طول هر سری خوابیدنش به زحمت نیم ساعت می شه. دکترش گفت مال رفلاکسه، چون اذیت می شه نمی تونه بخوابه
لاله جان
موتیلیوم رو حتما دوبار باید در روز بدی. حتما یه بارش صبح ناشتا قبل از شیر اول صبح باشه . بعد از نیم ساعت بهش شیر بده. حدودا 12 ساعت بعد هم یه طوری بده که شکمش زیاد پر نباشه و نیم ساعت حتی دیرتر هم شد ایراد نداره بعدش بهش شیر بده. یک ماه بدی اشتهاش بیشتر میشه و وزن گیریش هم خوب میشه. نگران نباش . خدارو شکر آلرژیش خیلی آزاردهنده نیست. داروها رو هم که بدی مطمئن باش زود خوب میشه. البته رژیم لبنیاتت رو کامل داشته باش حتی یه دونه بیسکوییت یا کره هم نخور.
مامان اروین سلام خوبی؟اروین جان چه طوره؟

سرفه هایه امیرعلی دوباره شروع شده و همراه باهاش بالا هم اورده.

چند شب پیش بهش سوپ دادم.ترش کرده بود و موقعه خواب کلی سرفه کرد تا اینکه بالا اورد و تونست بخوابه.روزه بعدشم من رفته بودم دانشگاه و گذاشته بودمش پیشه داداشم(شهره ما دانشگاه میره).اونم میگه گریه میکرده و رفته شیر پاکتی هایی که واسه خودم خریده بودم یواشکی پیدا کرده و خورده.بعدشم با ناهار دو قاشق ماست بهش داده.

الان سه روزه که سرفه میکنه.منم موتیلیوم و زادیتین رو قطع کرده بودم.نمیدونم واقعا همون لبنیاته
یا نه؟
به خدا دیگه از دارو دادن خسته شده بودم.از اولی که این طفلکی دنیا اومده من بهش شربت میدادم.به خدا تمامه داروهایه ایرانی و خارجی سرفه رو بهش دادم.

اخه من تازه یکماهه فهمیدم مشکلش چیه؟

میگم تا همین الانم رشده وزنیش خوب بوده و تا زمانی که کوچیک بود و شیر میخورد دکتری بهم نگفت رفلاکسه یا حتی لبنیات نده به غیر از همین کیانی فر.

واسه همین خیلی سخته خودمه و پسرم که الان تو سه سالگی لبنیات رو حذف کنم.

پسرم هر روز با گریه بهانه شیر و ماست رو میگیره.تو این خراب شده هم شیره گوسفند پیدا نکردم.میگن تو بهار.

تو اینترنت سرچ کردم نوشته بود اکثرا حساسیتشون تا سه چهار سالگی بر طرف میشه.اخه واسه کمبوده کلسیمش چیکار کنم؟تازه خیلی هم عرق میکنه.شما تا الان واسه این حساسیت زدایی که میگن اقدام نکردی؟
2706