2733
2739
عنوان

دلایل خروج باد از واژن و راه درمان آن

69148 بازدید | 27 پست

دلیل خروج باد از واژن

به گفته دکتر مجید عزیززاده فوق تخصص اورولوژی  خارج شدن باد از واژن می تواند دلایل مختلفی از جمله فیستول رکتوم باشد ولی دلیل اصلی امروزه این امر شل بودن عضلات ناحیه لگن است .

خروج باد از واژن اکثرا زمان مقاربت (س.ک.س)  به وجود می آید  و در زنانی که به تازگی زایمان کذه اند بیشتر است  ولی در خصوص دختران و زنان جوان بیشترین دلیل شل بودن عضلات ناحیه لگن است که به دلیل شل بودن عضلات ان ناحیه هوا راحت تر به داخل واژان نفوذ پیدا می کند  در نتیجه هرچقدر عضلات شما قوی تر باشد راه نفوذ هوا مسدود تر است

دیگر دلایل این مشکل می تواند بی تحرکی چاقی و لاغری  می باشد همچنین یوبوست هم تاثیراتی بر روی خروج باد از واژن دارد

بعضی از زنان  در چند روز مانده به قاعدگی دچار خروج باد از واژن می شوند زیرا دهانه واژن باز شده و رحم اندکی منقبض می شود

برای خواندن ادامه مطلب درمان خروج باد از واژن کلیک کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بادی بود و راهی داشت 

مگه با تو کاری داشت؟

خدا مارو برای هم نمیخواست ؛ فقط میخواست همو فهمیده باشیم !!! بدونیم نیمه ی ما مال ما نیست ؛ فقط خواست نیمه مون رو دیده باشیم !!!!  تموم لحظه های این تب تلخ ؛ خدا از حسرت ما با خبر بود !!!  خودش مارو برای هم نمیخواست ؛ خودت دیدی دعامون بی اثر بود 
مگه از وا... باد خارج میشه؟😳

اره من یبار سنگین بلند کردم چندماه پدرم دراومد تا خوب شدم 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2740
بادی که راه خروجی داره نباید توش دخالت کرد

نه بابا باد واژن ممکنه بر اثر افتادگی رحم باشه 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2706