2737
2734
عنوان

مامان سحر hoshdaaaaaaaaaaarrrrrrrr

2153 بازدید | 13 پست
nemikham negaraneton konam vali ageh in mamano mibinin to ro khoda besh begin in kheili khataranake,to bimarestan gharazi esfahan,ye nini hamin karo kard,doktor ferestadesh khoneh va bad az chand roz batri to delesh baz shodeh bod va nini be khatere mavad sami tosh tamom kard. Ino khaharam ke parastare onjast bemon gofteh,to ro khoda besh begidddddddddd
Man nemidonam chetori mitonam bash tamas begoram.
باطری خیلی خطرناکه
دکتر می گفت که هرچیزی بچه قورت بده معمولا بدون مشکل همراه مدفوع خارج میشه ولی باطری به دلیل موادی که داره شروع به فعل و انفعالاتی داخل بدن می کنه که اعضای درگیر با اون مواد از بین میرن مثل اسید میمونه
مثلا اگر توی مری گیر کنه باعث میشه مری بسوزه و در بهترین حالت قسمتی از مری رو باید جدا کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
متاسفانه چند هفته پیشی مرگ کودک 10 ماهه ایی رو در بیمارستان امام رضا بیرجند داشتیم اونم به خاطر خوردن باتری ساعت. باتری تو ی دستگاه گوارش باز شده بود و تمام سیستم گوارش رو سوزونده بود و کودک بر اثر خونریزی داخلی فوت کرد. من اون روز واسه مامان این بچه هشدار باز شدن باتری رو دادم اما گویا خوشش نیومده بود. من هنوز هم نگرانممممممممممممم.
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
متاسفانه چند هفته پیشی مرگ کودک 10 ماهه ایی رو در بیمارستان امام رضا بیرجند داشتیم اونم به خاطر خوردن باتری ساعت. باتری تو ی دستگاه گوارش باز شده بود و تمام سیستم گوارش رو سوزونده بود و کودک بر اثر خونریزی داخلی فوت کرد. من اون روز واسه مامان این بچه هشدار باز شدن باتری رو دادم اما گویا خوشش نیومده بود. من هنوز هم نگرانممممممممممممم.
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
2740