2733
2739
عنوان

اقدام به بارداری

1468 بازدید | 249 پست

سلام گُلا. اونایی که تو اقدامید بیایید. بگید چیکار کنیم بهتره.من باید تا 5 شنبه صبر کنم بعد بی بی چک بذارم. خوشحالیه همه آرزومه. و خوشحالی خودم

دعا کنیم همه منتظرا زووود زود مامان بشن، منم مامان بشم 🙏  صلوات

هیییچ علامتی از بارداری ندارم. فقط علائم پری، که از 7 روز قبل مثل همیییشه اومده سراغم. کلااااافه شدم. خدایااااا کمکم کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

این ماه تنها ماهی بود که با کیت تخمک گذاری روز تخمک گذاری رو پیدا کردم و بعد اقدام. همیشه از بعد پری اقدام داشتم

سلام ان شاالله ک زودتر مامان شی چندوقته اقدامی؟

سلام نجی جون. خدا کنهههه چیزی که میگی بشه.6 ماه اقدامم. 2تا سقطم داشتم.

تو چی؟ مامان شدی یا منتظری یا هردو؟

این ماه تنها ماهی بود که با کیت تخمک گذاری روز تخمک گذاری رو پیدا کردم و بعد اقدام. همیشه از بعد پری ...

ایشالا که خیره عزیزم

منم در حال اقدامم، اگه امشب شوهرم اذیت نکنه خیلی خوب میشه، زیاد همکاری نمیکنه

سلام نجی جون. خدا کنهههه چیزی که میگی بشه.6 ماه اقدامم. 2تا سقطم داشتم. تو چی؟ مامان شدی یا منتظری ...

ایشالا بسپار ب خدا 

منم تو اقدامم یدونه خارج رحم باردار شدم ک مجبور شدم عمل لاپاراسکوپی م کردن

2740
چ علائمی داری؟

مثل همیشه از 10 روز قبل پری علائم اومده سراغم. درد سینه ها، کمر درد. فقط درد سینه ها از همیشه بیشتر و کمردردم از همیشه کمتره

مثل همیشه از 10 روز قبل پری علائم اومده سراغم. درد سینه ها، کمر درد. فقط درد سینه ها از همیشه بیشتر ...

من فردا موعدمه اصلا دل درد ندارم

فقط از دو روز بعدازتخمک گذاریم سینه هام ورم کرده و شدبدا درد میکنه انگار وزنه بهش وصل کردن ترشح هم دارم و کسلم همش خوابم میاد

2706