2733
2734
عنوان

کلاس اولی

501 بازدید | 11 پست

ترا کسی ک تجربه داره بهم بگه پسرم کلاس اوله خیلی بی تابی میکنه میگه دوست دارم زنگ تفریح پیشم باشی فقط زنگ تفریح مشکل داره میگه خودم دوست ندارم اینطور باشم ولی دست خودم نیست گریه ام میگیره استرس دارم ترا خدا بگید چکار کنم خسته شدم ...قبلا اصلا همچین مشکلی نداشت تو پیش دبستانی راحت بودم باش ولی الان ......

باید ببریش پیشه مشاور بهتر راهنماییت میکنه

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

احتمالا تنهاست 

دوستی نداره که باهاش بازی کنه 

برو مدرسه ی دوست براش پیدا کن

ی خوراکی بخر بده دوتایی بخورن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2731
خب ی سر برو مدرسش  شاید بچه ها زنگ تفریح اذیتش میکنن یا هنوز دوستی نداره ک باهاش بازی کنه بهتر ...

رفتم بابا همش مدرسه میرم الان تازه برگشتم زنگ اول پیشش بودم هیچ مشکلی نیست خودش دوست نداره با کسی بازی کنه 

پسر دایی منم همینجور بود. زن داییم تا یک ماه مرتب اونجا بود. بعد یواش یواش دوست جدید پیدا کرد و دیگه مامانش رو ول میکرد میرفت با دوستاش بازی میکرد. تو این شرایط که بود یه یک هفته ای باز زن داییم رفت ، تا اطمینان خاطر پیدا کنه بچه، که اگر مامانش هم نباشه مشکلی نیست، بعد دیگه نرفت

احتمالا تنهاست  دوستی نداره که باهاش بازی کنه  برو مدرسه ی دوست براش پیدا کن ی خوراکی ب ...

با چندتا ک خوبن رفتم اسماشون پرسیدم بهش گفتم برید باهم بازی کنید ولی بازم فایده نداره 

2740
با چندتا ک خوبن رفتم اسماشون پرسیدم بهش گفتم برید باهم بازی کنید ولی بازم فایده نداره 

باهاش دوست نیستن

دقیقا مشکل پسر منم همینه!

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
خب ی سر برو مدرسش  شاید بچه ها زنگ تفریح اذیتش میکنن یا هنوز دوستی نداره ک باهاش بازی کنه بهتر ...

بابا کلا من همش مدرسه الان برگشتم ساعت چهار دوباره میرم ...ولی مشکل اینجاست راضی نمیشه بازی کنی با دوستاش اگه با دوستاش صمیمی بشه خوبه مشکلی نیست